יום רביעי, 18.05.2022 שעה 22:04

"משחק חוץ בבית": גרמניה נערכת לדאבור וישראל

ב'קיקר' ניתחו את מצבו של חלוץ הופנהיים לקראת משחק הידידות ב-26.3 באצטדיון קבוצתו: "אתגר מיוחד עבורו". על אלמקייס נכתב: "הקריירה שלו נתקעה"

|
מונס דאבור (האתר הרשמי של הופנהיים)
מונס דאבור (האתר הרשמי של הופנהיים)

מונס דאבור כבר עבר כברת דרך משמעותית בנבחרת ישראל. חלוצה של הופנהיים ערך 35 הופעות במדים הכחולים-לבנים, ולמרות שבעקבות אמירותיו בזמן מבצע שומר חומות לא שיחק מספר משחקים, הוא מחזיק במאזן מחמיא של 13 שערים ושישה בישולים. השנה האחרונה של דאבור הייתה הפורייה ביותר במדים הלאומיים, ובה כבש החלוץ שישה שערים בתשעה משחקים בלבד. 

באתר ‘קיקר’ הגרמני ניתחו את המצב של חלוץ נבחרת ישראל לקראת המשחק מול גרמניה ב-26.3 והגדירו אותו כ”אתגר מיוחד עבור דאבור”, שכן הוא הולך להתקיים במגרשה הביתי של קבוצתו הופנהיים, פריזירו ארנה, שממוקם בעיירה זינסהיים. עוד הגדירו את המפגש כ“משחק חוץ בבית” עבורו.

החלוץ הישראלי כבש העונה בליגה שלושה שערים והוסיף שלושה בישולים במדי קבוצתו שנמצאת בצמרת הבונדסליגה, אך שם הגדירו את מצבו של דאבור כבעייתי כשאמרו כי הוא “נאלץ להילחם על מקום קבוע בהרכב במשך תקופה ארוכה”.

עוד צוין כי דאבור חזק מאוד מבחינה טכנית, וכי מנובמבר הוא מתחיל לקבע את מעמדו כחלוץ פותח כשכבש שני שערים והוסיף שלושה בישולים בשש ההופעות האחרונות שלו. וכמובן לא שכחו את השער האדיר בעקב מול לברקוזן אותו הגדירו כ”שער חלומי ואלגנטי”.

מונס דאבור חוגג (האתר הרשמי של הופנהיים)מונס דאבור חוגג (האתר הרשמי של הופנהיים)

עוד הוזכר כי דאבור יפגוש את חברו לקבוצה,  דוד ראום, עבורם עשוי המשחק להיות כמו דרבי קטן באצטדיון של הופנהיים ואת האנס פליק, מאמן נבחרת גרמניה, שגר בסך הכול 18 קילומטר מהעיירה בה משחק דאבור.

בכתבה כמובן הזכירו גם את עילאי אלמקייס, ששיחק בהופנהיים וכעת מושאל לאדמירה ווקר האוסטרית. ב’קיקר’ נכתב כי “לא בטוח שאלמקייס יוכל לשחק תפקיד במשחק מול גרמניה”. והזכירו כי ל”עילאי אמנם יש חמש הופעות במדי הנבחרת הלאומית של ישראל, אך מעל שנה הוא לא שיחק שם”. עוד ציינו כי בתקופה האחרונה הוא החל לשחק בנבחרת הצעירה, בגלל שהקריירה שלו “נתקעה לאחר ההשאלה האומללה לדן האג”. 

עילאי אלמקייס במדי הופנהיים (הטוויטר של הופנהיים)עילאי אלמקייס במדי הופנהיים (הטוויטר של הופנהיים)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב