יום שישי, 19.08.2022 שעה 07:35

לפני המשחק בישראל: התפרצות קורונה ברומניה

רגע לפני המשחק בין הנבחרות בנתניה, ההתאחדות הרומנית הודיעה כי 4 שחקנים ואיש צוות יצאו חיוביים, בעוד מספר שחקנים סובלים מתסמינים: "חסר תקדים"

|
שחקני נבחרת רומניה (רויטרס)
שחקני נבחרת רומניה (רויטרס)

נבחרת ישראל מתכוננת למשחק הקשה שלה מול נבחרת גרמניה הערב (שבת) ב-22:45 בחוץ, אך לצד זה היא פוזלת הצידה לצרות הגדולות אליהן נקלעה נבחרת רומניה, אותה אמורה ישראל לפגוש ביום שלישי הקרוב למשחק ידידות בנתניה.

אמש רומניה ספגה 1:0 מיוון במשחק ידידות שנערך בבוקרשט, אך מסתבר כי הנבחרת סובלת מהתפרצות קורונה רצינית וכי שלושה משחקניה שעלו בהרכב נמצאו חיוביים לנגיף, בעוד שחקן נוסף ואיש צוות נמצאו גם הם חיוביים.

בהודעה הרשמית של ההתאחדות הרומנית נכתב: “בבדיקות PCR שנערכו, ארבעה שחקנים ואיש צוות אחד נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה. לפני ההתכנסות של הנבחרת בוצעו בדיקות PCR בהן כלל אנשי הצוות והשחקנים יצאו שליליים”.

שחקני נבחרת רומניה (רויטרס)שחקני נבחרת רומניה (רויטרס)

בהודעה הרשמית צוינו גם שמות השחקנים: “רזבאן מרין, אלכסנדרו מיטריצה, פלורין טנאסה (שפתחו בהרכב), דיאן סורסקו ועוזר המאמן  פלורין קונסטנטינוביץ' עזבו את הנבחרת ונכנסו לבידוד. יחד עם זאת, לשחקנים רבים עדיין יש תסמינים של וירוס או שהם עדיין סובלים משפעת ואינם יכולים להתכונן כרגיל למשחק מול ישראל. לסיכום, מדובר במצב חסר תקדים בהיסטוריה של הנבחרת, לפחות בשנים האחרונות”.

בנוסף צוין בהודעה כי בעקבות המצב הבעייתי שנוצר, קלאודיו פטרילה מקלוז’ ברומנית, שהיה עם הנבחרת עד גיל 21 הוזנק לסגל הנבחרת הבוגרת ויגיע עמה לישראל, כמו גם  דריוס אולארו, קשרה של סטיאווה בוקרשט שסביב אי זימונו הייתה ביקורת רבה ברומניה.

השופט הצעיר ששרק לאותו פנדל 5 פעמים
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו