יום שבת, 28.05.2022 שעה 06:47

אגדות ברצלונה ערכו אימון באצטדיון שלמה ביטוח

כוכבי העבר, שישחקו בקלאסיקו האגדות נגד ריאל מדריד, התכוננו לקראת המשחק ופגשו את ילדי עמותת אלו"ט. ריבאלדו: "ברכות חמות לכל הילדים בישראל"

|
כוכבי ברצלונה עם ילדי אלו
כוכבי ברצלונה עם ילדי אלו"ט (שלומי מזרחי)

אגדות הכדורגל של ברצלונה, ערכו היום (שני) אימון על כר הדשא באצטדיון שלמה ביטוח בפתח תקווה, על אף החום הכבד  – 32 מעלות ו-70 אחוזי לחות. השחקנים התחלקו לשתי קבוצות וערכו משחק על חצי מגרש, כשהם מציגים את יכולות הכדרור הנפלאות שלהם לעיני הצופים הנלהבים, ילדי הרצף האוטיסטי של עמותת אלו"ט.

הילדים הגיעו נרגשים לאצטדיון וישבו בציפייה דרוכה עד שהשחקנים עלו למגרש וההתרגשות שברה שיאים. אחרי שהשחקנים חתמו לילדים על כדורים, ונעמדו איתם לצילום משותף, היה זה ריבאלדו שנשאר להתמסר איתם בצד, דקות ארוכות אחרי שהשחקנים האחרים ירדו לחדר ההלבשה. ריבאלדו הנרגש אמר: "ברכות חמות לכל הילדים בישראל".

ברצלונה לג'נדס מתאמנים בפתח תקווה
ילדי אלו"ט עם ריבאלדו (שלומי מזרחי)ילדי אלו"ט עם ריבאלדו (שלומי מזרחי)

ילדי אלו"ט הפליאו במסירות, חלקם מתאמנים בקבוצות ייעודיות בכדורגל במודיעין, בכרמיאל ובמקומות נוספים בארץ. הם העניקו לשחקנים הקטלונים פאזלים מסדרה מיוחדת שהשיקה אלו"ט, ומבוססת על ציורים של אמנים עם אוטיזם ממרכזי התעסוקה של העמותה ברחבי הארץ. חלק של פאזל הוא הסמל הבינלאומי לאוטיזם, ומעביר את המסר לשילוב ילדים ובוגרים על הרצף האוטיסטי בקהילה ובחברה. 
למפגש הצטרף יו"ר אלו"ט, עמוס שפירא, שאיתגר את הילדים בבעיטות לשער, אבל השוערים המצויינים של אלו"ט עמדו במשימה בכבוד: "זהו מפגש מרגש שמראה כמה הספורט הוא חיבור דרך הנשמה, הרגליים, והראש ואני שמח על ההזדמנות והחוויה שניתנה לילדי אלו"ט לפגוש כוכבים בינלאומיים בסדר גודל כזה".

אגדות ריאל מדריד בדרך לישראל (MTR7)אגדות ריאל מדריד בדרך לישראל (MTR7)

בתוך כך, הקבוצה היריבה של אגדות ברצלונה, שתכלול את מיטב אגדות ריאל מדריד, המריאה לישראל, לקראת המשחק שייערך מחר, באצטדיון בלומפילד. בין כוכבי העבר ניתן למצוא את רוברטו קרלוס, לואיס פיגו, איקר קסיאס ונוספים.

אגדות ריאל מדריד בדרך לישראל (MTR7)אגדות ריאל מדריד בדרך לישראל (MTR7)
אגדות ריאל מדריד בדרך לישראל (MTR7)אגדות ריאל מדריד בדרך לישראל (MTR7)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב