יום שני, 23.05.2022 שעה 23:37

ליגת ONE ZERO: ספונסר חדש לכדורגל הישראלי

שם חדש לליגת העל: המנהלת חתמה עם הבנק הדיגיטלי לשלוש השנים הקרובות החל מהעונה הבאה, במקום הבורסה לניירות ערך. ההכנסה: בין 15-17 מיליון ש"ח

|
החתימה על החסות. שם חדש לליגה (צילום: יוסי זליגר)
החתימה על החסות. שם חדש לליגה (צילום: יוסי זליגר)

רשמית: ספונסר חדש למנהלת הליגות לכדורגל ושם חדש לליגת העל – הבנק הדיגיטלי של אמנון שעשוע, יחליף החל מהעונה הבאה את הבורסה לניירות ערך, שהייתה הספונסרית בשלוש השנים האחרונות. ההסכם שנחתם הוא לשנתיים עם אופציה לשנה נוספת. שמה החדש של ליגת העל: "ליגת ONE ZERO הבנק הדיגיטלי", כאשר ההכנסה של המנהלת מההסכם תעמוד על 15-17 מיליון ש”ח, תלוי בכמה פרמטרים.

מדובר בהישג נוסף עבור יושב ראש המנהלת, ארז חלפון, שהצליח להביא ספונסר כלכלי ומשמעותי מאוד. הבורסה לניירות ערך תסיים את ההתקשרות שלה עם המנהלת בסוף העונה אחרי שלוש שנים כאמור, כאשר שני הצדדים היו מרוצים מההתקשרות. בסופו של דבר, המנהלת רצתה להביא ספונסר גדול יותר שיספק הכנסה כלכלית רחבה יותר עבור המנהלת והקבוצות הישראליות. במנהלת יכולים לרשום מבחינתם הצלחה בספונסר מהסוג הזה עם הגוף החדש שנכנס לליגת העל. 

בהודעת המנהלת נכתב: “דירקטוריון מנהלת הליגות אישר הסכם חסות ראשית עם ONE ZERO הבנק הדיגיטלי, לשנתיים הקרובות עם אופציה לשנה נוספת. ONE ZERO יחליף בסיום העונה הנוכחית את הבורסה לניירות ערך, נותנת החסות הרשמית של הליגה בשלוש השנים האחרונות. החל מעונת המשחקים הקרובה 22/23 ,תיקרא ליגת העל ‘ליגת ONE ZERO הבנק הדיגיטלי’. החיבור בין ONE ZERO לליגה צפוי להביא לשיתופי פעולה ייחודיים שייתנו ערך ללקוחות הבנק ולאוהדי הכדורגל הישראלי”.

ארז כלפון, יו"ר מנהלת הליגות, אמר: "אנחנו גאים לחבור ל-ONE ZERO העומד בחוד החנית של החדשנות והטכנולוגיה בבנקאות הישראלית. בהסכם החסות החדש של הליגה אנו מייצרים חיבור בין הכדורגל לעולם של חדשנות, הייטק ופיננסים. אנחנו שמחים לקשור קשר אמיץ וחדש עם גוף שיעשה מהפיכה צרכנית בעולם הבנקאות ויהפוך בשנים הקרובות למוביל בתחומו. אני רוצה להודות בהזדמנות זאת לשותפינו בשלוש העונות האחרונות, הבורסה לניירות ערך, ובראשם למנכ"ל הבורסה איתי בן זאב שתמכו בנו לכל אורך הדרך ובמיוחד בתקופת הקורונה המאתגרת".

גל בר -דעה, מנכ"ל ONE ZERO הבנק הדיגיטלי, אמר: "עונת המשחקים 23/22 יוצאת לדרך סמוך להשקה הצפויה של ONE ZERO לציבור הרחב ואין עיתוי טוב מזה להשיק זאת. השם מתכתב בצורה מושלמת עם הכדורגל הישראלי. ההסכם עם ליגת העל הוא חלק מתכנית החדירה שלנו לשוק כשחקן שמתכנן להיות מאוד גדול ומשמעותי בשוק הישראלי ורוצה לפגוש את הקהל שלו בכלל רחבי הארץ, מצפון לדרום, ולחשוף אותם להזדמנות לקבל שירותי בנקאות פרטית לכולם. אנחנו מאמינים שהשלישייה הפותחת בבנקאות הישראלית תשתנה”.

ארז כלפון (רדאד ג'בארה)ארז כלפון (רדאד ג'בארה)

ONE ZERO הוא הבנק הראשון שקיבל רישיון מבנק ישראל אחרי מעל 43 שנה ומציע את כל השירותים הבנקאיים ובכלל זה חשבון עו"ש, כרטיסי אשראי, צ'קים, הלוואות, פיקדונות, ניירות ערך ועוד, לצד שירות ניהול כסף חכם מבוסס בינה מלאכותית על ידי בנקאים אנושיים שיהיו זמינים 24/6.

ONE ZERO הנמצא בשליטת פרופ' אמנון שעשוע, ממובילי חזון הבינה המלאכותית והרכב האוטונומי, השלים לאחרונה סבב גיוס של 120 מיליון דולר ממשקיעים בינלאומיים מובילים ובהם בנק ההשקעות יוליוס בר ונמצא בימים אלו בהשקה שקטה במסגרתה הוא מצרף בהדרגה לקוחות מתוך 75 אלף הרשומים ברשימת ההמתנה שלו.

מסע"ת הפועל ת"א לפני סכנין
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב