יום ראשון, 05.12.2021 שעה 09:36

טאהא מועמד להפועל חיפה, שרוצה את אלטמן

המועדון מהכרמל בוחן כמה אופציות לחיזוק: בלם ב"ש סומן מלבד ספנדלהופר, גם הקשר שסיים חוזה בהפועל ת"א מעורר עניין. בקבוצה רוצים להשאיר את ברסקי

15 תגובות |
לואי טאהא ועומרי אלטמן (רדאד ג'בארה)
לואי טאהא ועומרי אלטמן (רדאד ג'בארה)

בהפועל חיפה בוחנים מספר אופציות לחיזוק ונראה שבמועדון רוצים להשתדרג בכמה שחקנים שיכולים להביא את הקבוצה לפלייאוף העליון בעונה הבאה. לשם כך נבחנות אופציות לחיזוק, כאשר המטרה העיקרית היא להביא בלם איכותי ולשפר את העמדה שלקתה בחסר בעונה החולפת בקבוצה.

אחרי שהוחתם שוער בדמותו של אוהד לויטה, השמות ה"חמים" היום הם של בלם בני סכנין לוקאס ספנדלהופר, שעל מועמדותו פורסם לראשונה ב-ONE, והשם השני הוא בלם הפועל ב"ש לואי טאהא. מדובר בשחקנים שיכולים להוות כוח משמעותי להגנה שספגה לא מעט שערים בעונה הקודמת. לגבי ספנדלהופר שמחזיק בהצעה מפתה מבני סכנין, צריך לשמוע מה יש בפיו של הבלם. בסכנין טוענים שבארץ הוא ישחק רק אצלם, בזמן שהוא נמצא בחוזה עם באסקולי מאיטליה. לגבי טאהא, הרי שמדובר בבלם נבחרת ישראל שיכול לתרום בצורה משמעותית.

שחקן אחר שבחיפה מאוד רוצים לראות הוא עומרי אלטמן שסיים חוזה בהפועל ת"א. במועדון מודעים לכך שמדובר בשחקן שעושה את ההבדל אבל נראה שכרגע מדובר ברצון בלבד שכן אלטמן ינסה למצות אופציות נוספות כולל מעבר לים. במקביל לכל אלה יש רצון לסגור את השארתו של רוסלן ברסקי לו חוזה במכבי ת"א ואמור לקבל את שחרורו מהקבוצה אחרי שיסכמו את התנאים.

מאור בוזגלו וליאם גולן צמד קטלני בפוטגול
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30