יום שני, 06.12.2021 שעה 08:13

המתלוננת על אונס נגד הבכיר: רצח לי את הנפש

בהמשך לחשיפת ONE: עובדת המועדון בליגה טוענת שאותו בכיר הטריד אותה מילולית לכאורה כבר לפני שנה וחצי, הערכה: יש לה ראיות. העידה במשך 7 שעות

8 תגובות |
המתלוננת ביציאה מתחנת המשטרה (מערכת ONE)
המתלוננת ביציאה מתחנת המשטרה (מערכת ONE)

עובדת בקבוצת ליגת העל, שהתלוננה אתמול במשטרה נגד בכיר במועדון על אונס ומעשה סדום כפי שנחשף לראשונה ב-ONE, נתנה אתמול עדות למשך למעלה מארבע שעות, שהמשיכה גם היום (שלישי). המתלוננת העניקה היום עדות נוספת במשטרה וסיימה אותה אחרי כ-7 שעות.

בשיחות עם מקורבים אליה, אמרה המתלוננת כלפי אותו בכיר כי: “הוא רצח את הנפש”. כמו כן, לפי שיחות אשר ניהלה עם מקורביה היא טוענת שלכאורה כבר לפני שנה וחצי אותו בכיר הטריד אותה מינית באופן מילולי, ולאחר דבר מה שהיה קשור למתלוננת, היא סיפרה למקורביה שלכאורה שלח לה הודעות עם הטרדה מילוליות.

הפרשה מסעירה את כל הכדורגל הישראלי שהחל מהפרסום אתמול ב-ONE עוסק בפרשה ובכל הקשור אליה. כפי שחשפנו, אותה עובדת מועדון נתפסה כשעתיים לאחר משחק של הקבוצה באמצע אקט מיני עם שחקן נשוי של אותה קבוצה באחד החדרים באצטדיון בו משחקת הקבוצה.

המתלוננת ביציאה מתחנת המשטרה (מערכת ONE)המתלוננת ביציאה מתחנת המשטרה (מערכת ONE)

אותו בכיר אמר כי הוא ידווח על כך לבעלים של הקבוצה, העובדת על פי טענתה התחננה כי לא יעשה זאת כדי לא לפגוע בשחקן ובה. העובדת טוענת כי לכאורה מאותו יום אותו בכיר הכריח אותה לקיים עמו יחסי מין ועוד דברים הקשורים לענייני מין.

אותו בכיר טען אתמול בשיחה עם הבעלים של המועדון שהכול בסדר איתו ושהוא לא קשור לעניין. העובדת התלבטה ארוכות בימים האחרונים האם להגיש תלונה, כאשר זה היה כרוך בסופו של דבר בשיחה עם הוריה שבתחילה מספרים כי כעסו על הדברים, אך בסופו של דבר תמכו בה לגשת למשטרה להגיש תלונה ועומדים מאחוריה. המתלוננת יצאה אתמול מתחנת המשטרה כאשר היא ממררת בבכי.

הערכה היא כי למתלוננת יש ראיות לפחות לחלק מהדברים שהיא טוענת נגד אותו בכיר. בינתיים, במשטרה החליטו להעביר את הטיפול בפרשה ליחידה ללוחמה בפשיעה.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30