יום שישי, 19.08.2022 שעה 05:11

אריק שיבק יחזור היום לארץ בשל סיבות אישיות

מאמן הנבחרת יגיע לארץ ליומיים, במהלכם הוא לא צפוי לנהל פגישות מקצועיות. בעוד כשבועיים יגיע פעם נוספת וידון עם עוזריו בתוכנית העבודה

|
אריק שיבק עם יניב גרין. יחזור לארץ ל-48 שעות
אריק שיבק עם יניב גרין. יחזור לארץ ל-48 שעות

מאמן נבחרת ישראל ומונס הבלגית, אריק שיבק, ינחת היום (ראשון) אחר הצהריים בישראל בשל מות חמתו. שיבק יצטרף לאשתו, מיכל, ששהתה בישראל בימים האחרונים לצד מיטת אמה, שנפטרה ביום חמישי.

בשל לוח הזמנים של קבוצתו הבלגית, החמיץ שיבק את הלוויה וכאמור מחר הוא יגיע לישראל וישהה לצד אישתו קצת פחות מ-48 שעות, לאחריהן ייאלץ לחזור לבלגיה. עוד לפני שיחזור לארץ, יעמוד שיבק על הקווים במשחק הביתי החשוב של קבוצתו, הממוקמת במקום השלישי בליגה, מול אלסטר, שמדורגת בתחתית הליגה הבלגית.

במהלך שהותו בישראל מאמן הנבחרת לא צפוי לערוך פגישות מקצועיות הקשורות לנבחרת ישראל, שכן הוא מגיע לעמוד לצד אשתו ברגעיה הקשים. שיבק כבר ערך שיחות אישיות עם כמה וכמה שחקני נבחרת, ביניהם הליגיונרים - יותם הלפרין, ליאור אליהו, עומרי כספי וכמובן קפטן הנבחרת, טל בורשטיין, שצפוי להמשיך לאחוז את סרט הקפטן.

שיבק יגיע לישראל פעם נוספת בעוד כשבועיים וחצי על מנת להיפגש עם הצוות המקצועי שלו, עוזרי המאמן עודד קטש ודן שמיר, ולדון איתם בתוכנית העבודה העמוסה שמצפה להם לקראת משחקי ההכנה לאליפות אירופה 2011, שיתקיימו בליטא.

שיבק על הקוים (גיא בן זיו)
אריק שיבק על הקווים. בעוד שבועיים יחל להתעסק בהכנת הנבחרת (גיא בן זיו)

כמו כן, כשיגיע שיבק לישראל לקראת סוף החודש הוא צפוי להגיע למגרשים כדי להתרשם מהכושר בו מצויים שחקני הנבחרת וכמובן ששיבק יחפש זימונים חדשים לנבחרת במידה ויהיו שחקנים שיכולתם על המגרש תצדיק זימון שכזה.

המשוכה הראשונה שתעמוד בפני הנבחרת היא ב-2 באוגוסט, אז יחלו משחקי ההכנה, מה שאומר שלשיבק ועוזריו לא נשאר זמן רב להכנות וכבר בימים האחרונים שוקד שיבק על הגשת תוכנית עבודה מפורטת בכדי להכין את הנבחרת בצורה הטובה ביותר למשחקים.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו