יום שלישי, 25.01.2022 שעה 09:46

אבן, חסין וחרוש מועמדים לתפקיד סקאוט הנבחרת

ע. מאמן מכבי ת"א, עוזרו של אשכנזי בחיפה והעוזר של גודס בירושלים אמורים לאייש את התפקיד בנבחרת של שיבק. מנחם יישאר בתפקיד מאמן הכושר

4 תגובות |
אבי אבן עם דרוקר. בדרך לנבחרת? (שרון קביליו)
אבי אבן עם דרוקר. בדרך לנבחרת? (שרון קביליו)

תמונת הצוות המקצועי החדש של נבחרת ישראל בכדורסל מתחילה אט אט להתבהר. לאחר מינויו של אריק שיבק למאמן הראשי ואחרי שהחלו החיפושים במציאת עוזר מאמן, מתחילים לחפש גם סקאוט כשהמועמדים המרכזיים להיכנס לתפקיד הם אבי אבן, אלעד חסין ומתן חרוש.

אבי אבן, ששימש בעבר כמאמן קבוצת הנוער במכבי ת"א ולאחר מכן הפך להיות עוזר המאמן בקבוצה הבוגרת ידוע בעבודת הסקאוטינג שהוא מיטיב לעשות וכמוהו גם עוזר המאמן של אבי אשכנזי במכבי חיפה, אלעד חסין, שאף עבד שנים רבות לצידו של פיני גרשון הן בארץ והן באולימפיאקוס.

גם שמו של מתן חרוש, עוזרו של גיא גודס בהפועל ירושלים, הוזכר כמועמד לתפקיד ובאופן אולי קצת אירוני, גודס וחרוש יכלו להמשיך לשתף פעולה גם בקיץ, אך מכיוון שגודס דחה את ההצעה להתמנות לעוזר המאמן של שיבק, נראה כי שיתוף פעולה בקיץ לא ייצא לפועל.

בימים אלו, תמונת הצוות המקצועית המלאה אמורה לעבור את אישור הוועדה המקצועית של האיגוד ובכך למעשה יינתן אור ירוק לניהולו של אריק שיבק כראש המערכת המקצועית של הנבחרת.

משבצת סקאוט כאמור היא המשבצת האחרונה שתצטרף לצוות המקצועי, אליו צורף גם מאמן הכושר, יורם מנחם, שלמעשה ממשיך לקדנציה נוספת בתפקידו לאחר שעבד בצמוד לצביקה שרף.

מתן חרוש עם גיא גודס. כמעט שיתפו פעולה יחד בנבחרת (גיא בן זיו)
מתן חרוש עם גיא גודס. כמעט שיתפו פעולה יחד בנבחרת (גיא בן זיו)

הגרלת הבתים לקראת מוקדמות אליפות אירופה שתיערך בקיץ 2011 בליטא זימנה לכחולים לבנים בית א' הנחשב קשה במיוחד עם נבחרות לטביה, פינלנד, מונטנגרו ואיטליה.

המשחק הראשון של הנבחרת הישראלית במסגרת המוקדמות ייערך כבר ב-2 לאוגוסט, מה שמשאיר מעט זמן להכנות.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30