יום שישי, 22.10.2021 שעה 06:18
אודי כבודי (איתן ידגר)

אודי כבודי מונה ליועץ המקצועי של קריית אונו

השחקן-מאמן קיבל תפקיד שיכלול גם את מחלקת הנוער. אלי מיכאלי עלה מהנוער לבוגרים וישמש כמאמן הקבוצה: "מועדון צנוע שרוצה לחזור לליגה א' במהרה"

אושרי לוי (יונתן גינזבורג)

אושרי לוי: מתרגש כמו ילד קטן, הפכנו לאגרסיביים

מנהלה המקצועי של הפועל עירוני כרמיאל התייחס בראיון ל-ONE לסיום העונה הקודמת ("נכשלתי חד משמעית") ולמטרות העונה ("נהיה חלק מהמאבק על העלייה")

אוהדי מכבי עירוני שדרות (אורי גבאי - דין וחשבון)

הפלונטר בשדרות: אין תקציב והעתיד לוט בערפל

העירייה החליטה לסיים ההתקשרות עם עמותת 'מכבי' וכחלק משינוי מדיניות, החליטו לפתוח עמותה עצמאית. מנכ"ל המועדון: "מאכזב, ייתכן ונפעל משפטית"

כדורגל (רויטרס)

ליגה א' תיפתח בסוף החודש, פורסמו המועדים

ההתאחדות לכדורגל פרסמה את מועדי פתיחת הליגות הנמוכות לצד מועדי הרישום לשחקנים ולקבוצות חדשות בליגה ג'. קבוצות ליגה א' יחלו בגביע ב-31/08

ערן לוי (דוברות מכבי יפו)

קיץ חם בליגות הנמוכות: ההחתמות הבולטות

בליגות הנמוכות מתכוננים לעונה עם שלל החתמות מסקרנות - מערן לוי בקביליו יפו ועד דור מליחי בגני תקווה. ONE עושה סדר במה שצריך לדעת לעונה הקרבה

נדחתה בקשת אשדוד (אורן בן חקון)

הוכרע במגרש: נדחה ערעורה של בית"ר אשדוד

בית הדין העליון דחה את בקשתה של אשדוד לניצחון טכני במשחק בו הפסידה 1:0 לבית"ר באר שבע. ביום חמישי הבא תפגוש ב"ש את ערד במשחק מבחן נגד הירידה

סערת ליגה ב' נמשכת (אורן בן חקון)

סערת ליגה ב': הוגשת עתירה לניצחון טכני לאשדוד

אחרי הדיון בנושא פיצוץ המשחק בין מ.ס ב"ש לבית"ר אשדוד, הוגשה עתירה בדרישה לניצחון טכני לקבוצה מעיר הנמל: "לתוצאה השפעה ישירה על זהות היורדת"

ריף מסיקה (עמרי שטיין)

הוחלט: ליגות א' עד ג' יחזרו לפעילות בסופ"ש

אחרי שהליגות הופסקו בעקבות המתיחות, חברי הוועדה בהתאחדות התכנסו ויצאו בהצהרה לקירוב לבבות והמשך דו קיום. היו"ר סולימאן: "הכדורגל הוא הגשר"

ערן לוי (אורן בן חקון)

הישראבלוף של משחקי ליגה א' והדרישה לבידוד

בהתאחדות שלחו בנובמבר מכתב לקבוצות ליגה א' שהן לא חייבות בידוד, בתקנות החדשות שמשרד הספורט שלח לקראת חידוש הליגה - נאמר הפוך. הקבוצות זועמות

שחקני לוד (שחר גרוס)

ראש העיר לוד לחסון: משבית את הכדורגל בעיר

יאיר רביבו משבית פעילות בכל הקבוצות, כולל בליגה א': "כמחאה על קיפוח חוזר. איני מוצא הגיון בהחלטה להמשיך פעילות בליגה א' ולא בליגות ב' וג'"

ההתאחדות לכדורגל (איציק בלניצקי)

בליגה ב' רוצים שהעונה תיעצר: אין ערך ספורטיבי

"נציגי קבוצות ליגה ב' דרום" פנו למשרד הספורט ולהתאחדות לכדורגל בבקשה לסיים את עונת 20/21 בליגות הנמוכות. יו"ר נתיבות מתנגד: "לא ניתן לכך יד"

הליגות הנמוכות חוזרות (חגי מיכאלי)

ליגות ב' וג' יחזרו לפעילות במהלך השבוע הבא

שר התרבות והספורט, חילי טרופר, הגיע לסיכום עם משרד הבריאות על חזרת הספורט התחרותי למבוגרים ועקץ בהודעתו: "קולות רועשים וקטנים רק הפריעו"

חדשות נוספות«
לוח משחקים