יום שני, 22.07.2024 שעה 02:26
 >> ג'ודו
אורן סמדג'ה עם בנו עומר ז"ל (אינסטגרם)

צפו בסמדג'ה: לוחמי צה"ל - שלא תיפול רוחכם

במלאת 30 יום למות בנו, מאמן נבחרת הגברים בג'ודו אמר: "תתנו את ההסתערות הכי גדולה כדי שתהיה תמונת ניצחון לעם היהודי". וגם: ההחלטה לטוס לפאריס

אורן סמדג'ה (שחר גרוס)

אורן סמדג'ה החליט לצאת למשחקים האולימפיים

מאמן נבחרת הגברים בג'ודו ששכל את בנו במלחמה יטוס לפאריס: "בתוך הקושי והכאב, אני יודע שעליי לבצע את משימתי ומחויבותי מול העולם, במיוחד כעת"

הנבחרת האולימפית (ההתאחדות לכדורגל)

נבחרת הכדורגל תגיע ראשונה לכפר האולימפי

בוועד האולימפי משלימים את ההכנות לקראת היציאה לפאריס 2024, כשנבחרת הכדורגל תגיע לכפר האולימפי ראשונה, בהמשך יצטרפו דולגופיאט ונבחרת הג'ודו

ניר בן חיים, שי קקון, ברוך שמאילוב וטוהר בוטבול  (דוברות עיריית חדרה)

עיריית חדרה תתן מענק לספורטאים האולימפיים

ראש העיר, ניר בן חיים, אירח את ספורטאי העיר ואיחל להם הצלחה לפני היציאה לפאריס. שמאילוב: "זה לא מובן מאליו, מרגישים את הרוח הגבית של העיר"

אורן סמדג'ה (שחר גרוס)

סמדג׳ה הופיע לאימונים, מסתמן: יטוס לפאריס

אחרי ששכל את בנו, מאמן נבחרת הגברים בג'ודו הגיע לאימונים ביומיים האחרונים. הוא עדיין לא הודיע רשמית לאיגוד, אבל גוברים הסיכויים שיטוס לצרפת

הנבחרת על הפודיום (איגוד הקשתות)

רועי דרור אלוף אירופה עד גיל 21 בדגם הריקרב

לראשונה, ישראלים בראש הפודיום בתחרות הקשתות: דרור עם הישג נהדר לפני המשחקים האולימפיים בפאריס. ימרום אלוף אירופה (עד גיל 21) בדגם הקומפאונד

פיטר פלצ'יק ואנדי מורז  (חגי מיכאלי ואיציק בלניצקי)

פלצ'יק ומורז יישאו את דגל המשלחת הישראלית

הג'ודאי והשחיינית נבחרו להיות נושאי הדגל של ישראל בטקס המשחקים האולימפיים: "עם ישראל והקהילה היהודית בעולם יישאו אליכם עיניים בגאווה גדולה"

אינאל טסוייב (רויטרס)

רוסיה הודיעה: לא נתחרה בענף הג׳ודו בפאריס

הוועד האולימפי הבינלאומי הודיע כי רק 4 נציגים יוכלו להגיע לצרפת, ובתגובה האיגוד הרוסי החליט להחרים. הדרך של הישראלים לפודיום תהיה קלה יותר?

נתניהו בביקור בבית משפחת סמדג'ה  (חיים צח, לע&qout;מ)

נתניהו ביקר בבית משפחתו של עומר סמדג'ה ז"ל

ראש ממשלת ישראל ערך ביקור תנחומים ופגש את האב השכול אורן סמדג'ה, שאמר לו: "ההליכה עד הסוף - זו הרוח הישראלית. רוב העם בעד לחימה עד הניצחון"

עומר סמדג'ה ז&qout;ל (אינסטגרם)

רום סמדג'ה ספד: הפקדת בידי להיות האח הבכור

אחיו של עומר סמדג'ה בפוסט קורע לב: "אנסה לעשות את התפקיד על הצד הטוב ביותר, שתתגאה בי כמו שאני התגאיתי בך. היית לוחם שלא נרגע עד שהטרף נופל"

הלוויתו של עומר סמדג'ה ז&qout;ל (שחר גרוס)

עומר סמדג'ה הובא למנוחות: ילד מיוחד, לב זהב

אלף איש חלקו כבוד אחרון לבנו של אורן, מאמן נבחרת הג'ודו, שנפל בקרב: "המסר שלי לצה"ל - תרימו את הראש". אמו ספדה: "גיבור, אנחנו כל כך גאים בך"

עומר סמדג'ה  (עזר מציון)

גיבור: עומר סמדג'ה ז"ל תרם מח עצם בעבר

בנו של אורן סמדג'ה, שנפל בקרב ברצועת עזה, תרם בשנת 2019 מח עצם דרך עמותת עזר מציון והציל חיים לא רק במותו. המנהלת: "זכה להעניק אור גדול"

חדשות נוספות«