לוח ארועים
כדורגל - שלב בתים גברים | 12:30 | 21/07 |
כדורגל - שלב בתים נשים | 12:30 | 22/07 |
קליעה - גמרים ברובה אוויר ל-10 מטר | 02:30 | 24/07 |
כדוריד - שלב בתים | 03:00 | 24/07 |
מוקדמות התעמלות אומנותית | 04:00 | 24/07 |
סיבוב ראשון כדורגל 3 על 3 | 04:15 | 24/07 |
טניס סיבוב ראשון | 05:00 | 24/07 |
ג'ודו מדליות - נשים עד 48 ק''ג, גברים עד 60 ק''ג | 11:00 | 24/07 |
סייף - קרבות על מדליות | 12:00 | 24/07 |
מוקדמות התעמלות אומנותית | 04:00 | 25/07 |
גמר שחייה 4X100 נשים חופשי | 04:30 | 25/07 |
ג'ודו - קרבות על מדליות גברים עד 66 ק''ג, נשים עד 52 | 11:00 | 25/07 |
שלב בתים כדורסל - צרפת נגד ארה''ב | 15:00 | 25/07 |
כדורסל נשים - שלב בתים | 04:00 | 26/07 |
גמר שחייה 100 מטר פרפר, 400 מטר חופשי נשים | 04:30 | 26/07 |
גמר שחייה - 100 מטר גב, 4X100 גברים | 04:30 | 26/07 |
ג'ודו - קרבות על מדליות גברים עד 73 ק''D, נשים עד 57 | 11:00 | 26/07 |
גמר שחייה - 200 מטר חופשי, 100 מטר גב גברים | 04:30 | 27/07 |
גמר שחייה - 100 מטר גב, 100 מטר חזה נשים | 04:30 | 27/07 |
ג'ודו קרבות על מדליות - גברים עד 81 ק''ג, נשים עד 63 | 11:00 | 27/07 |
שחייה גמר - 200 מטר פרפר, 4X200 גברים | 04:30 | 28/07 |
שחייה גמר - 200 מטר, 1,500 מטר נשים | 04:30 | 28/07 |
טניס נשים - תחילת רבעי הגמר | 05:00 | 28/07 |
כדורסל שלב בתים - ארה''ב - אירן | 07:40 | 28/07 |
ג'ודו - קרבות על מדליות עד 90 ק''ג גברים, עד 70 נשים | 11:00 | 28/07 |
רוגבי - משחקי על מדליות | 12:30 | 28/07 |
התעמלות אמנותית - גמר קרב רב גברים | 13:15 | 28/07 |
כדורסל 3 על 3 - משחקים על מדליות | 14:45 | 28/07 |
שחייה גמר - 800 מטר חופשי, 200 מטר גב, 100 מטר חופשי גברים | 04:30 | 29/07 |
שחייה גמר - 200 מטר פרפר, 4X200 נשים | 04:30 | 29/07 |
ג'ודו - עד 100 ק''ג גברים, עד 78 נשים | 05:00 | 29/07 |
טניס - תחילת משחקי רבע גמר גברים, חצאי גמר נשים | 05:00 | 29/07 |
התעמלות אומנותית - גמר קרב רב נשים | 13:50 | 29/07 |
טניס שולחן - משחקים על מדליות נשים | 14:00 | 29/07 |
שחייה גמר - 200 מטר גב, 200 מטר גברים | 04:30 | 30/07 |
שחייה גמר - 200 מטר חזה, 100 מטר חופשי נשים | 04:30 | 30/07 |
טניס - חצאי גמר יחידים, גמר זוגות גברים | 06:00 | 30/07 |
כדורגל נשים - תחילת משחקי רבע הגמר | 11:00 | 30/07 |
ג'ודו - קרבות על מדליות מעל 100 ק''ג גברים, מעל 78 נשים | 11:00 | 30/07 |
אתלטיקה - גמר 10,000 מטר גברים | 13:00 | 30/07 |
טניס שולחן - משחקים על מדליות גברים | 14:00 | 30/07 |
שחייה גמר - 100 מטר פרפר גברים | 04:30 | 31/07 |
שחייה גמר - 200 מטר גב, 800 מטר חופשי נשים | 04:30 | 31/07 |
טניס - משחק על הזהב נשים | 06:00 | 31/07 |
כדורגל - תחילת משחקי רבע גמר גברים | 11:00 | 31/07 |
רוגבי - משחקים על מדליות נשים | 12:30 | 31/07 |
אתלטיקה - גמר 100 מטר נשים | 13:00 | 31/07 |
כדורסל שלב בתים - ארה''ב נגד צ'כיה | 15:00 | 31/07 |
שחייה גמר - 50 מטר חופשי, 1,500 מטר, 4X100 גברים | 04:30 | 01/08 |
שחייה גמר - 50 מטר חופשי, 4X100 נשים | 04:30 | 01/08 |
טניס - משחק על הזהב גברים | 06:00 | 01/08 |
טניס - גמר זוגות נשים | 06:00 | 01/08 |
התעמלות אומנותית - גבמר קרקע גברים וגמרים נוספים | 11:00 | 01/08 |
אתלטיקה - גמר קפיצה לגובה גברים, קפיצה משולשת נשים | 13:00 | 01/08 |
אתלטיקה - גמר 100 מטר גברים | 13:00 | 01/08 |
אתלטיקה - גמר קפיצה לרוחק גברים, גמר 100 מטר משוכות נשים | 03:00 | 02/08 |
התעמלות - גמר טבעות גברים, גמר קרקע נשים | 11:00 | 02/08 |
כדורגל נשים - חצאי גמר | 11:00 | 02/08 |
אתלטיקה - גמר 5,000 מטר נשים | 13:00 | 02/08 |
אתלטיקה - גמר קפיצה לרוחק נשים, גמר 400 מטר משוכות גברים | 03:00 | 03/08 |
כדורסל גברים - תחילת משחקי רבע הגמר | 04:00 | 03/08 |
אתלטיקה - גמר מקבילים גברים, קורת איזון נשים | 11:00 | 03/08 |
כדורגל גברים - חצאי גמר | 11:00 | 03/08 |
אתלטיקה - גמר קפיצה במוט גברים | 13:00 | 03/08 |
אתלטיקה - גמר 800 ו-200 מטר נשים | 13:00 | 03/08 |
אתלטיקה - גמר 400 מטר משוכות נשים | 03:00 | 04/08 |
כדורסל נשים - תחילת משחקי רבע גמר | 04:00 | 04/08 |
אתלטיקה - 800 ו-200 מטר גברים גמר | 12:30 | 04/08 |
אתלטיקה - גמר קפיצה משולשת, גמר 110 מטר משוכות גברים | 03:00 | 05/08 |
כדורסל גברים - חצאי גמר | 07:15 | 05/08 |
כדורגל נשים - משחק על הארד | 11:00 | 05/08 |
כדורגל נשים - משחק על הזהב | 05:00 | 06/08 |
כדורסל נשים - חצאי גמר | 07:40 | 06/08 |
אתלטיקה - גמר 400 מטר גברים | 13:00 | 05/08 |
אתלטיקה - גמר 5,000 מטר, 4X100 גברים | 13:50 | 06/08 |
אתלטיקה - גמר 400 מטר, 1,500, 4X100 נשים | 13:50 | 06/08 |
כדורגל גברים - משחק על הארד | 14:00 | 06/08 |
אתלטיקה - גמר מרתון נשים | 01:00 | 07/08 |
כדורסל גברים - משחק על הזהב | 05:30 | 07/08 |
אתלטיקה - גמר קפיצה לגובה, 10,000 מטר, 4X400 מטר נשים | 13:00 | 07/08 |
אתלטיקה - גמר 1,500 מטר, 4X400 גברים | 13:00 | 07/08 |
בייסבול - משחק על הזהב | 13:00 | 07/08 |
כדורגל גברים - משחק על הזהב | 14:30 | 07/08 |
אתלטיקה - גמר מרתון גברים | 01:00 | 08/08 |
כדורסל נשים - משחק על הזהב | 05:30 | 08/08 |
טקס סיום המשחקים | 14:00 | 08/08 |
כל הזכויות שמורות 2024-1999 © סיטינט בע"מ