ראשי| תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|גיימינג|בריאות וכושר
ארי שמאי
מאוהדיה המפורסמים של הפועל ת"א, עורך-דין, עיתונאי ושדרן רדיו בלב המדינה
טורים אחרונים

היינו צריכים לחטוף שביעייה, וירוס הוא לא תירוץ
ארי שמאי בטור אישי ל-ONE: חיפה שיחקה קט-רגל מול הפועל. אין להוציא את צ'יבויקה, לולא אלטמן היינו מבטיחים ירידה מזמן. תודה למשיח על פסילת השער

1. אבקש להעיר דבר לידידיי, שחקני ומאמני הפועל תל אביב. קבוצת תחתית, שהחרב מונחת על גרונה המאוים להישחט, אינה יכולה להרשות ליריב לשחק קט-רגל ברחבה שלה, ואסור לה שלא להיות ראשונה לכל כדור. הפקרות כפי שנראתה היום באצטדיון העירוני בחיפה, לא נראתה אפילו בהגנה שלנו כבר מזמן, ולולא היו שחקנינו לשעבר - חנן ממן ועדן בן בסט - מרוכזים קצת יותר, היינו חוטפים שביעייה. לטיפולכם מני ויגאל יקרים, וגם חום ושלשולים של ארבעה שחקנים לא אמורים להוות תירוץ לאנדרלמוסיה כזו בהגנה.

2. כשהוחלף ג’ון צ'יבויקה הורמו הרבה גבות אדומות באצטדיון העירוני בחיפה. עד לאותה דקה הוא היה הרי הטוב בשחקנינו, כבש נפלאות ואף בישל, אז למה למען השם, כך שאלו ביציע, מנחם מחליף אותו. אה, כך הובן בסיום, הוא אחד מהארבעה שלקו בווירוס, ולכן היה צריך להוציאו. חבל מנחם. לדעתנו צ'יבויקה צריך היה להמשיך לשחק גם כשאינפוזיה מחוברת לווריד שלו, ונייר טואלט בכיסו. עובדה שאריאל הרוש, שלקה באותו וירוס בדיוק, הציל שני שערים בטוחים לפני ששחר הירש התעופף וכבש שער שוויון נפלא אך בלתי מוצדק. מי יודע, אולי זו הנקודה שתשאיר אותנו בליגה.

בן בסט מנסה לעצור את צ'יבויקה (עמית מצפה)

 3. ועוד ‘הערונת’ לידידי שחקני ומאמני הפועל ת”א. טוטו הוא ללא ספק גולר, תמוז ללא ספק מושך את תשומת לב הגנת היריב, אבל בשום פנים ואופן אין לשלוח את טוטו תמוז לספרינטים, כי לגמרי לא בטוח אם הוא גובר על המאמן מנחם קורצקי בריצה לשישים מטר.

4. אין לנו אפילו צל של טענה לעומרי אלטמן על ההחמצה המשוועת שלו שתי דקות לסיום, ואנחנו גם יודעים שלולא הוא, אולי היינו ‘מבטיחים’ את הירידה כבר מזמן. מצד שני ילד, תתחיל למסור קצת יותר, בעיקר ששחקן חבר נמצא בעמדה הרבה יותר טובה משלך, ואנחנו בטוחים שאין לזה קשר עם השמועה שבחוזה שלך מובטח בונוס גדול לכל שער.

5. מכיוון שאנחנו לא מכביסטים, שמסרבים להודות בטעויות שיפוט לטובתנו, זה הזמן והמקום להודות לקוון שפסל במצב של 0:1 לאחותנו החיפאית, שער חוקי של בן בסט. מ-2:0 בדקה ה-15, עם הגנה שערורייתית כמו של היום, לא היינו יוצאים בחיים. ומכיוון שאנחנו לא מכביסטים, גם לא נבכה על השער השלישי של נערינו מהראן ללה, שהובקע מבישול של ניסו קפילוטו בנבדל. לא נורא, בסך הכל אנחנו וקורצקי צריכים להגיד תודה על שהוצאנו נקודה באצטדיון העירוני של חיפה.

מנחם קורצקי ויגאל אנטבי (עמית מצפה)

6. ואם כבר מכבי ושיפוט, הרשו לי להעיר שחוקת הכדורגל קובעת כי הכשלה ברחבה היא פנדל, אפילו אם הכדור לא היה צמוד לרגלו של השחקן. בקיצור, רועי ריינשרייבר צדק לחלוטין, כשזיכה את הפועל באר שבע בשבוע שעבר בפנדל, אפילו שהפרשנים המכביסטים סברו אחרת.

7. והערה לסיום: חבל שחברי הפרשנים והעיתונאים מתעקשים לקרוא לאצטדיון העירוני הנהדר בחיפה על שם האדם שתרם בסך הכל 15% מהסכום אותו עלה, כאשר הציבור מימן את 85 האחוזים הנותרים. ואם כבר אתם רוצים לקרוא מתקן בחיפה על שם סמי עופר, אפשר לכנות כך את מיכל האמוניה המסכן והמסוכן. אותו הרי מימנו האחים עופר כולו. חג שמח חברים, מהאצטדיון העירוני בחיפה.
RSS RSS  הדפס  שלח לחבר  הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
כדורגל ישראלי
כדורגל עולמי
כדורסל ישראלי
כדורסל עולמי
ספורט אחר
ארגוני ספורט
אקסטרה
1:1