ראשי| תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|גיימינג|בריאות וכושר|ONE TRAVEL
ארי שמאי
מאוהדיה המפורסמים של הפועל ת"א, עורך-דין, עיתונאי ושדרן רדיו בלב המדינה
טורים אחרונים

תודה למולנסטיין ושחר שוויתרו על אייל משומר
ארי שמאי בטור אישי ל-ONE: ההופעה של המגן וההחמצה של אינברום הצילו את קורצקי, קור הרוח של הניסנובים ניצח את מכבי, וגם: על גזענים ותימנים

1.כדורגל, כמו מעמדו של המאמן, הוא משחק נזיל. לולא, השם ישמור, היה אינברום מחמיץ באופן נוראי במחצית הראשונה, יש סיכוי סביר שהיינו מנוצחים, ואז הפרשנים היו כותבים שקורצקי ניצח רק את אשקלון החלשה, "כבש" רק שער אחד בחמישה משחקים, ושהקבוצה, למרות החומר הסביר, נראית רע מאוד. אבל אינברום החמיץ, ואז הגיעו משומר ושחר הירש, והפרשנים יכולים לכתוב, ובצדק, שקורצקי הפסיד רק לסגנית האלופה וגם זה בקושי, קירב את הפועל לקו האדום, וייצב את ההגנה שלא ספגה מעל 400 דקות. הפרחים, אם כן, לצה"ל, לאינברום, למשומר ולקורצקי, לאו דווקא בסדר הזה, ואת הסטטיסטיקה חייבים לשכוח כבר מעכשיו, כי בשבוע הבא באים אלינו הבית"רים ביכולת משופרת ואווירה חדשה. בהצלחה לחברים קורצקי והרוש נגד קבוצתם לשעבר, משומר עוד יראה מה הוא יודע במשחק הבא נגד מכבי חיפה.

2.ואנצל את הטור האישי לתיאוריה קצת גזענית. אני יודע שדמם של אחיי בני תימן הפך הפקר, כשברשתות החברתיות ובקרנו של רחוב, כולם אוהבים לספר בדיחות על העדה היקרה, החכמה, העובדת והצנועה הזו, שתרמה, בהרבה מובנים, כה רבות לארצנו. ספרו לי עוד בדיחה מאוסה ובלתי מוכחת על העדה הנהדרת הזו, ואדפוק לכם ג'חנון בראש.

אייל משומר. ותודה לחיפאים (רדאד ג'בארה)

אז תודה לך אחי בן תימן, אייל (איזה שם יפה) משומר, איש מוכשר וצנוע, כמעט נחבא אל הכלים, שלולא הוא, כנראה היינו מסיימים היום בתיקו נטול שערים שהיה מדרדר אותנו (לא שאנחנו בחוף מבטחים כבר) למשחקים בימי שישי. הראיון שלך בסיום המשחק אייל היה מרגש, וזה המקום להגיד תודה להולנדי מולנסטיין ולאשכנזי שחר, שלולא הם, התימני האהוב משומר לא היה מגיע אלינו. ותספרו לנו אחרי זה שאנחנו קבוצה אשכנזית, שלא אוהבת תימנים, ורק בגלל זה זרקנו את טביב.

3.ואבקש, דווקא השבוע, להקדיש את הניצחון לאחים יצחק ושרון ניסנוב, בניו של המנהל האגדי ניסן ניסנוב ז"ל. השבוע, כך נמסר לי, החליטו האחים להחזיר למתחם האימונים ולסביבת הקבוצה את אחד מאוהדיה השרופים של הפועל בכל הזמנים, יואל חדד מבאר יעקב, הלוקה בשיתוק מוחין, שאין אוהד הפועל ותיק שלא מכיר אותו. יואל קורב לקבוצה בימיו של אבא ניסנוב ז"ל, שדאג לו, העלה אותו על אוטובוס הקבוצה ההיא, ובאווירה "המקצוענית" נטולת הרגש, הורחק ממנה בשנים האחרונות. השבוע, ניסנוב זה ניסנוב, הוחלט שחדד "יוחזר" לעניינים, וזוהי בדיוק הפועל שאנחנו רוצים. אז ברור שיואל לא ייסע עם האוטובוס של הקבוצה כבימים ההם, בכל זאת השתנו הזמנים, אבל מכאן ועד לסילוקו מהמתחם ארוכה הדרך, כי קבוצת כדורגל היא קודם כל רגש, ואת זה הניסנובים יודעים מצויין. "אבא שמעון", שר ציון גולן, אולי משומר ואני נצליח לשכנע אותו להקליט גם גרסה של אבא ניסן.

4.ואסור לסבור בשום פנים ואופן שהעובדה שיש לניסנובים לב אדום ורגיש, משפיעה על קור רוחם במובן העסקי. ואם להמשיך את הנימה העדתית הקלה המשובצת בטור חגיגי זה, צריך להסיר בפני הניסנובים את הכובע על מה שעשו בשבוע האחרון של חלון ההעברות, והפוקר הבוכרי החכם ששיחקו מול קרויף בנוגע לשוינפלד, יכול להילמד באקדמיות לכלכלה. עד הדקה התשעים לא מצמצו האחים היקרים, ובסוף הצליחו לדחוף לקנדי, להולנדי ולסגנית האלופה את אהרון שלהם במחיר דמיוני. ניהול אירופאי? גם בבוכרה יודעים לעשות עסקים.

ארון שוינפלד. עסקים טובים (רדאד ג'בארה)

5.ואי אפשר לסיים טור במחזור כזה בלי למסור שוב, ובשמחה, למהראן לאלה שאנחנו חולים עליו, שלעולם לא נשכח את כל מה שנתן לנו, ולא רק את הגולים בדרבי נגד סגנית האלופה ואת הגול ההוא בקריית אליעזר. אוהבים אותך מהראן, אפילו שאתה לא תימני.
RSS RSS  הדפס  שלח לחבר  הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
כדורגל ישראלי
כדורגל עולמי
כדורסל ישראלי
כדורסל עולמי
ספורט אחר
ארגוני ספורט
אקסטרה
1:1