ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|גיימינג|בריאות וכושר|ONE TRAVEL
זוהיר בהלול
יליד עכו, ומבכירי שדרי הספורט והעיתונאים בישראל. הצטרף לרשות השידור ב-1974 ושידר משחקים בתוכנית הרדיו המיתולוגית "שירים ושערים" וכן ב"שבת של כדורגל" בערוץ ONE. בנוסף, שולב גם בשידורים הישירים של הערוץ הראשון ממשחקי המונדיאל, אליפויות אירופה בכדורגל, אתלטיקה והמשחקים האולימפיים. מכהן כחבר כנסת מאז 2015
טורים אחרונים

רמי הדר יהיר, אכזר ובוגד, לא ראוי לאמן במכבי
זוהיר בהלול בטור אישי ל-ONE: המאמן שהיה שותף למזימה נגד אדלשטיין וחמד את משרתו, התעמר בגסות בגל מקל. לא מוכן לפגוש אותו כל עוד גורלי בידיי

רמי הדר הוא לא רק אדם יהיר וארוגנטי. הוא גם איש אכזר, חסר קומוניקציה אנושית מינימילית ובעיקר, אופרטוניסט ולא קולגיאלי, שלא לומר, רחוק מלהיות אדם לויאלי. התאפקתי רבות וארוכות, נצרתי את לשוני והטמנתי את רגשותיי. אבל מיד כשארז אדלשטיין פוטר בצעד תמוה יש לומר ממכבי תל אביב, רמי הדר היה צריך להניח כבר אז את המפתחות וללכת עם המאמן הבכיר שהביא אותו לצהובים.

הדר, על פי חשד סביר ולוגי, נשאל והתבקש להישאר במכבי, כאשר עדיין נרקחה ההחלטה לפטר את הג’ינג’י. אם החשד נכון, הדר היה שותף למזימה כנגד חברו והבכיר בהיררכיה המקצועית במכבי תל אביב. זוהי רבותיי בגידה בחבר! יש יותר חמור מכך?! האיש פשוט  חמד את משרת חברו וירש אותו בעוד חי, נושם ובועט. אבל גם אם זה לא נכון, ברגע שאדלשטיין פוטר אז, הדר היה עם מינימום של יושר ויושרה, צריך גם הוא לומר שלום.

רמי הדר. "לא מוכן לפגוש אותו כל עוד גורלי בידיי" (איציק בלניצקי)

לפרשת גל מקל. רק אדם, ובכוונה איני אומר מאמן, היה מתנהג באופן גס, אכזר ומתעמר בכדורסלן שהיה באן בי איי! גל מקל, גם אם המאמן הדגול רוצה להוציא אותו מהרוטציה וזו זכותו המלאה, אינו יכול לנהוג בו כך.

אם על פי הדיווחים שמעון מזרחי רצה לנדב להדר עצה במהלך הפרשה והוא סירב באופן גס, גם זה תמוה, אז גם צעד כזה מעלה תהיות. מזרחי ראה כבר כדורסל יותר מהמיומנויות המיסטיות והעל אנושיות של מר הדר, קצת כבוד. מי שנוהג כך בשחקן נבחרת שראה פרקטים, נידב אסיסטים, קלע סלים, וליהטט מול גדולי האומה בשלוש יבשות לפחות, מוכיח את קטנות שיעור קומתו, גסות רוחו וחוסר אנושיותו ורגישותו.

גל מקל. "הדר התעמר בשחקן שליהטט בשלוש יבשות" (איציק בלניצקי)

לעבוד עם שחקנים, זה קודם כל לדעת לגעת בנפשם, להכיר את אישיותם, לא לפגוע ברוחם, להפסיד אולי את הרגע, אך לזכות בתרומתם הסגולית בהמשך הדרך.

מעולם, לא החלפתי מילה עם רמי הדר וגם לא פגשתיו. אך לאור התנהגותו מעדיף אני שלא לעשות זאת כל עוד גורלי בידיי.

מכבי תל אביב, מועדון הספורט המפואר והמעוטר ביותר בישראל, אותו שדרתי לא מעט פעמים בארץ ובחו”ל ראוי לאדם ערכי יותר מהמאמן/האדם הנוכחי.

שמעון מזרחי ודייויד פדרמן. הדר לא ראוי לאמן את מכבי תל אביב (איתי כהן)RSS RSS  הדפס  שלח לחבר  הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
כדורגל ישראלי
כדורגל עולמי
כדורסל ישראלי
כדורסל עולמי
ספורט אחר
ארגוני ספורט
אקסטרה
5:21