ראשי| תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|גיימינג|בריאות וכושר|ONE TRAVEL
זוהיר בהלול
יליד עכו, ומבכירי שדרי הספורט והעיתונאים בישראל. הצטרף לרשות השידור ב-1974 ושידר משחקים בתוכנית הרדיו המיתולוגית "שירים ושערים" וכן ב"שבת של כדורגל" בערוץ ONE. בנוסף, שולב גם בשידורים הישירים של הערוץ הראשון ממשחקי המונדיאל, אליפויות אירופה בכדורגל, אתלטיקה והמשחקים האולימפיים. מכהן כחבר כנסת מאז 2015
טורים אחרונים

"מערן זהבי יש לי ציפיות - מטל בן חיים לא"
זוהיר בהלול בטור אישי ל-ONE: בן חיים חסר רסן, זהבי מפוכח, אני מזמין אותו להגיע לסכנין כשגריר של פיוס. מנהיגים עושים שינוי - וזהבי מנהיג

ממך ערן זהבי יש לי ציפיות. מטל בן חיים- לא! אתה הפכת בשנים האחרונות לסמל המצוינת של הכדורגל שלנו, למודל ולמופת, בעיקר בעיני הדור הצעיר כולל הציבור הערבי.

מה שהיה בסמי עופר ובדוחא חייב להיות מאחורינו. לא ייתכן, שבשל האירועים החמורים שהיו, יתלקחו היחסים בין יהודים לבין ערבים. להמשך המתח, עלולות להיות השלכות מרחיקות לכת וייתכן שעוד נכה על חטא על כך.

שדה הספורט הוא השדה היחידי כמעט במדינתנו המצמיח שיתופי פעולה בין ספורטאים ערבים לבין יהודים. אסור לנו לגדוע את המרקמים האלה שנבנו בעמל וביזע בתהליך ארוך שנים.

Invalid Jplayer. Please replace with Fplayer
מי באמת דחף את אבוקסיס?

מטל בן חיים חברך – אין לי ציפיות, מכיוון שלצד כשרונו הענק מסתתר לצערי איש חסר רסן. ממך כקפטן וכשחקן שאמור להנהיג את מכבי ת"א והנבחרת בשנים הבאות, יש לי גם יש לי.

קח מנהיגות ערן, אתה בחור נבון. מפוכח ורציני. הנה אני מרים לך להנחתה: בוא לביקור ממלכתי בסכנין - לא ברמאללה.

אפילו לביקור מלכותי. תתקבל, מבטיחך נאמנה, בכבוד הראוי לספורטאי דגול הן ע"י מאזן גנאים ראש העיר והן ע"י מוחמד אבו יונס יו"ר הקבוצה, הקפטן ואחרים. ייתכן אפילו ע"י כמה מראשי הרשויות בערים הערביות הסמוכות. אולי אף תתן קפיצה לאחד מבתי הספר בכדי לזכות למחיאות כפים מתלמידים ותלמידות ערביים.

Invalid Jplayer. Please replace with Fplayer
נקמה גדולה: סכנין עצרה את מכבי ת"א

אתה תהא שגריר הרצון הטוב. אתה תהא הגשר של הפיוס. אתה תהא אביר הציבור הערבי. אתה תוריד את גובה הלהבות. אתה תחזיר את האירועים האחרונים לפרופורציה.

אנשים גדולים ערן, נמדדים ביכולתם ליצור מציאות חדשה. מנהיגים אמיתיים נולדו בכדי לצאת ולהוציא את הבריות (האנושות) מחושך לאור וברוח הימים האלה - מעבדות לחירות.

זכור, ב-1977 סאדאת עלה על מטוס והגיע לישראל לתדהמת העולם כולו, בעקבות הביקור הדרמטי נחתם הסכם שלום היסטורי בין ישראל לבין מצרים!

זוהיר בהלול (משה חרמון)
זוהיר בהלול (משה חרמון)

אם תעתר להזמנתי תרשם בתולדות הימים של החברה הישראלית כמי שעשה מעשה נשגב. ערן, שמע ממני. זוהי הזדמנות. בוא תתעלה, כי או אז לא נמשיך להאשים את המכביזם ביהירות ובהתנשאות, בארוגנטיות ובאדנתיות.

מכבי ת"א, באמצעותך זהבי, תשוב לעם. קבענו?!
RSS RSS  הדפס  שלח לחבר  הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
כדורגל ישראלי
כדורגל עולמי
כדורסל ישראלי
כדורסל עולמי
ספורט אחר
ארגוני ספורט
אקסטרה
1:1