יום ראשון, 26.06.2022 שעה 13:37

התכנון - השלכת רימון הלם על אבי נמני בדרבי

המשטרה פשטה על מועדון אוהדי הפועל והחרימה רימוני עשן ורימון הלם, שעל-פי החשד היה אמור להיזרק לעבר קפטן מכבי ת"א. נמני: "זה לא מטריד אותי"

לוח משחקים
  • הפועל ב"ש
  • 2 - 2
  • מכבי חיפה
|
אבי נמני:
אבי נמני: "שמעתי על זה"
המשטרה חושדת שאוהדי הפועל תל-אביב תיכננו להשליך רימון הלם לעבר קפטן מכבי תל-אביב, אבי נמני, במשחק הדרבי האחרון של העונה, שייערך בעוד שבועיים. "שמעתי על זה וזה לא מטריד אותי ולא יטריד אותי", אמר נמני בתגובה.

בעת הפשיטה על מועדון האוהדים, שהוקם על-ידי האוהדים לפני כחודש במטרה ליצור בית לאוהדים האדומים, היו במקום למעלה מ-10 אוהדים. המשטרה איתרה שני רימוני עשן ורימון הלם אחד.

לידי המשטרה הגיע מידע לפיו מספר מצומצם של אוהדי הפועל ת"א מתכנן לפגוע בקפטן של מכבי תל-אביב, אבי נמני, במשחק הדרבי, שייערך במחזור האחרון של העונה בבלומפילד בעוד כשבועיים.

"השוטרים נכנסו בהפתעה", אמר אחד מאוהדי הפועל ת"א ל-ONE, "השחיתו את כל המקום שרק עכשיו אנחנו מסיימים לבנות ולשפץ. אין גבול לרדיפה של המשטרה אחרי אוהדי הפועל ת"א. במגרש ומחוצה לו".

"המקום הזה הוקם רק עכשיו, הושקעו פה כספים רבים והדבר הראשון שהוחלט כי למקום לא ייכנסו דברים לא חוקיים כדוגמת רימוני עשן. הרסו לנו פה עבודה של חודשים", סיכם האוהד.


צפו באימון הפועל ת"א

אוהדי הפועל שהיו במקום טוענים שאמצעי הפירוטכניקה שנמצאו, הושתלו במקום על ידי גורם אחר וכי אין זה מקרה שהפשיטה הזו מתרחשת יומיים לאחר שאותם אוהדים פוצצו את ישיבת מועצת העיר בראשותו של ראש העיר, רון חולדאי.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו