יום שישי, 19.08.2022 שעה 08:30

למה באמת מנויי HOT לא ראו את המשחק בחיפה?

ל-ONE הגיע מידע לפיו HOT סירבה לדרישת ערוץ הספורט לחייב את הלקוחות לשלם 49 ש"ח עבור חבילת הספורט. ע"פ התכנון לא ניתן יהיה לרכוש רק ערוץ אחד

|
בינתיים, אין שידור
בינתיים, אין שידור
למה מנויי HOT לא יכלו לראות את המשחק המסקרן בין מכבי חיפה לבית"ר ירושלים במסגרת סיבוב ט' של גביע המדינה?

לידי ONE הגיע חומר המסביר מדוע חברת HOT לא הגיעה להסכם עם ערוץ הספורט על רכישת הערוצים החדשים, שכרגע פתוחים רק ללקוחות חברת YES.

על פי מידע שהגיע לידי ONE, ערוץ הספורט רצה לחייב את חברת HOT לאלץ את ציבור האוהדים לרכוש את הערוצים החדשים בחבילה אחת ביחד עם הערוצים הקיימים, ולא לאפשר למכור אותם כבודדים. עלות חבילה כזאת, הכוללת על פי ההסכם את ערוץ ספורט חמש פלוס ואת שני הערוצים החדשים, היתה על פי הדרישה של ערוץ הספורט 49 שקלים לחודש כתוספת לחבילת הבסיס.

כאמור, חברת HOT לא נכנעה לדרישת ערוץ הספורט, להבדיל מחברת YES, שהגיעה להבנות עם הערוץ.

ערוץ הספורט דרש - 49 שקלים לחבילה
המשמעות: בעתיד ציבור האוהדים לא יוכל לרכוש למשל רק את ערוץ 5 פלוס, אלא יחוייב לרכוש את כל החבילה, כולל הערוצים החדשים. ומי שלא ירצה לרכוש את הערוצים החדשים? ובכן, על פי ההסכם אותו אוהד לא יכול ליהנות גם מהערוצים הקיימים, ויאלץ לוותר על כל חבילת הספורט.

סמנכ"ל השיווק של חברת HOT, יוסי לובטון, מסר בתגובה ל-ONE: "ל-HOT הוצעה ההצעה הזאת, אולם HOT סירבו בתוקף לתת את ידם להעברתו של ערוץ חמש פלוס לחבילת הערוצים בתשלום.

"HOT מסרבת בתוקף לתת את ידה לכל ניסיון לפגוע בציבור האוהדים על ידי העברת תכנים מערוצי הבסיס לערוצים בתשלום כשאין כל הצדקה לקיומם".

התכנון - לא ניתן יהיה לרכוש רק את 5+
על פי ההסכם עליו סירבה HOT לחתום עם ערוץ הספורט: "הצדדים מסכימים והחברה מתחייבת לאכוף הסכמה זו, כי כל מנוי המחובר לשידורי החבילה ישלם סכום נדרש של 49 שקלים. מנויים קיימים ימשיכו לקבל את ערוץ ספורט חמש פלוס וזאת עד לתום התקופה עליה התחייבה החברה לספק ערוץ זה לאותו מנוי.

"למען הסר ספק, עם תום התקופה בה התחייבה החברה לספק את ערוץ ספורט חמש פלוס, יוצע למנויי החברה לרכוש אך ורק את החבילה כהגדרתה בהסכם זה".

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו