יום שני, 08.08.2022 שעה 19:48

צפו באבו מראה את החבלות ומוסר גרסתו

סוכן השחקנים הגיש תלונה במשטרה נגד אביו של טל בן-חיים בעקבות הקטטה עליה פורסם לראשונה ב-ONE. צפו בווידאו באבו מספר מה קרה ומראה את פציעתו

|
דייויד אבו היום. החליט לגשת למשטרה (אוהד קינר)
דייויד אבו היום. החליט לגשת למשטרה (אוהד קינר)
פחות מיממה לאחר הפרסום הראשוני ב-ONE על הקטטה במלון הנבחרת, התלונן הערב (שלישי) סוכן השחקנים, דייויד אבו, בתחנת משטרת הרצליה בגין תקיפה ואיומים במשך שעה וחצי נגד אביו של טל בן-חיים, עמנואל.

אבו החליט שלא לוותר ולהגיש תלונה במשטרה נגד אביו של הבלם בטענה שתקף אותו ופגע בו ואמר ל-ONE: "נחקרתי במשך שעה וחצי, החוקר צילם את החבלות בגב ולקח ממני עדות על כל האירועים אמש במלון הנבחרת. אמרתי לחוקר שמזלו של עמנואל שישבתי כי אם הייתי עומד הייתי גומר אותו, מזלו שישבתי ונתתי לו לתת לי מכות מאחורה".

אבו טוען כי הוא סובל ממכות יבשות בחלקי גופו ושריטות בגבו. עמנואל בן-חיים אמור לקבל זימון לחקירה בעקבות התלונה.

אבו סיפר היום על האירועים: "באתי עם חבר לפגוש חברים. ישבתי בשולחן כאשר אבא של טל לא רחוק מאתנו. הוא עבר לידי ואמר 'יש לנו חשבון פתוח, אני אזיין אותך'. עניתי לו 'אל תשכח מי הביא אתכם לבולטון וסידר לכם חוזה בבולטון אחרי שגירשו אתכם בבושת פנים ממכבי ת"א שם הרווחתם 4000 שקל בחודש".

"אז הוא פשוט קם ועמד מאחורי. הוא החל להכות אותי. בקושי הצלחתי לקום מהכיסא. זה סכסוך שנמשך קרוב לשלוש שנים. מה שהוא עשה זה מכוער, אלו אנשים מכוערים. לקחתי אותם עם הסכם ג'נטלמני, סגרתי איתם על 10 אחוז. אלו אנשים בלי מילה, חמדנים, הבאתי להם פרנסה והם לא רוצים לשלם".

"אני לא יודע למה הם מתחמקים ממחויבות. זה לא קרה לי מעולם. הוצאתי הרבה שחקנים לחו"ל. כולם מרוצים ומרוויחים. גם בעבר, הוא והבן שלו דיברו אלי בצורה מכוערת. בבולטון היו כמה פעמים שהוא דיבר מלוכלך. בנבחרת אף אחד לא אוהב את טל. בבולטון בכלל לא אוהבים אותו, הם בזים לו".


צפו בדייויד אבו מראה את החבלות ומוסר את גרסתו

עוד מאבו על המכות: "לא הצלחתי להגיב. לא הצלחתי לקום מהכיסא ואז באו אנשים והפרידו. זה לא מתאים לי. יש לי מנטליות אנגלית".

על התלונה במשטרה: "עורך-הדין המליץ לי ללכת להתלונן במשטרה. יש לי חבלות בגב. זה יעבור, אבל לא חוויתי כזה דבר מימי. זה לא הפתיע אותי. זו לא הפעם הראשונה שיש בעיות עם טל. במכבי ת"א שמחו להיפטר ממנו. לא קרה לי שבקבוצה היו כ"כ שמחים להיפטר משחקן ויותר מזה - מאבא שלו".

"ראיתי אותו ביציע בבולטון, ישבתי עם דורין אשתו של עידן טל. הוא עבר ולא אמר שלום. היא היתה בשוק. אמרתי לה שאני לא מתפלא. הוא כל הזמן מתחבא ממני".

אבו מראה את החבלות (אוהד קינר)
אבו מראה את החבלות (אוהד קינר)
על עידן טל אמר אבו: "הוא מעדיף לא להתערב. הוא נשאר חבר טוב שלי. הם משחקים באותה הקבוצה ולכן הוא לא יתערב".

כזכור, המכות פרצו בין סוכן השחקנים, דייויד אבו, לאביו של טל בן-חיים, עמנואל, אמש בלובי שבו משתכנת נבחרת ישראל במלון "דן אכדיה" בהרצליה לקראת המשחק נגד קרואטיה.

יש לציין כי אבו טוען שעמנואל בן-חיים ניסה להתקשר אליו אך הסוכן לא ענה לשיחה.

עמנואל בן-חיים אמר אתמול בתגובה: "תכתבו מה שאתם רוצים, אני לא מעוניין להגיב. לא רוצה להיכנס לזה".

זו העונה השניה של בן-חיים בבולטון כשמי שהיה חתום על ההעברה שלו היה אבו, שהביא אותו לקבוצה של סם אלרדייס.

48 שעות לפני המשחק וקטטה במלון היא בטוח לא מתכון להכנה ראויה למשחק נגד קרואטיה.

בתגובה לאירועים, נמסר מהנבחרת: "קרובי המשפחה רשאים להיות עד שעה 11 בלילה בלובי בית-המלון. אותם הרגעים שהאירוע התרחש, השחקנים ראו וידאו ולנו כנבחרת אין שליטה על מה שקרה בלובי - בטח לא בין 2 אנשים מבוגרים".

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו