יום רביעי, 19.01.2022 שעה 19:06

הקימו תאי צפיה ופאב, שכחו חניה לנכים

פרסום ראשון: נכים, שהגיעו להיכל המשופץ, הופתעו לגלות שלא הוכשרו עבורם מקומות מיוחדים. ניר פרצלינה: "שכחנו להציב חניה לנכים, הענין יטופל"

0 תגובות |
שיפוץ היכל
שיפוץ היכל "נוקיה". שכחו את הנכים
דאגו לשפץ את היכל "נוקיה" בצורה מרשימה, שמו מסכי ענק, הקימו פאב, פתחו בית מרקחת ואפילו דאגו לתאי צפיה חדשים, אך דבר אחד שכחו המשפצים: לדאוג לחניה לנכים.

החניה, שמיועדת לנכים, נסגרה אמש (חמישי) לטובת האנשים שרכשו תאי צפיה. הנכים, שהגיעו לצפות במשחק מול מלאגה, נאלצו להתרוצץ ולחפש מקום חניה נוח בסמוך להיכל.

אלדד כהן, שסובל מ-100 אחוזי נכות, אוהד את מכבי תל-אביב שנים רבות. אתמול הוא הגיע לסביבת ההיכל והופתע לגלות את מצב החניה. "הגעתי לחניון ומצאתי שכל מקומות החניה לנכים נסגרו לטובת העשירים או המיוחסים", הוא אומר בכעס, "הייתי צריך להסתובב המון זמן עד שמישהו עשה לי טובה וסידר לי חניה.

"זה גועל נפש. קניתי מנוי ואגיד להם 'קחו אותו ממני, אני לא רוצה לראות אתכם למרות שאני אוהד את הקבוצה כל החיים'.

"איזו התנהגות זו? במקום שידאגו לנכים, דאגו לבעלי הסוויטות. שוחחתי עם ניר פרצלינה והוא אמר לי שאני צודק ושהוא מתנצל ושידאגו לכך בעתיד. מה ההתנצלות שלו עוזרת? אני צריך להגיע למשחק כדורסל ולהתרגז?"

מנהל היכלי הספורט בתל-אביב, ניר פרצלינה, מסר בתגובה: "הבעיה נבעה מכך שבגלל כל הבלאגן, שכחנו להציב מחדש חניה לנכים בחניון שלנו. היו שמונה מקומות לנכים והרחבה גדלה ועלתה על מקומות החניה. לאחר שגילינו את הבעיה, תיקנו אותה מיידית. אנחנו מתנצלים והעניין יסודר עד למשחק הבא.


היכל "נוקיה". "במקום שידאגו לנכים, דאגו לבעלי הסוויטת"
היכל "נוקיה". "במקום שידאגו לנכים, דאגו לבעלי הסוויטת"

"ברגע שגילינו את הבעיה הפננו את הנכים לחניה של הדירקטורים. זה לא נכון שחניית הנכים הפכה לחניית בעלי התאים ולא היה נכה אחד שלא מצאנו לו חניה.

"במקרה הספציפי הזה, האוהד חנה בחניה הפרטית שלי, ושני נכים נוספים חנו בחניה של בעלי התאים".

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30