יום חמישי, 18.08.2022 שעה 12:58

ְיואב עומר סיים במקום הרביעי באליפות אירופה

אכזבה: גולש הרוח הישראלי לא הצליח להגיע לשלב הגמר באליפות אירופה. דניאלה פלג ושחר טיבי נפסלו אצל הנשים ולא הצליחו להמשיך לשלב חצי הגמר

|
יואב עומר (גל פרידמן)
יואב עומר (גל פרידמן)

אכזבה לנבחרת ישראל בגלישת רוח. יואב עומר סיים היום (ראשון) במקום הרביעי באליפות אירופה ב-IQ פויל, בעוד ששתי נציגות נוספות נפסלו בתחילת שיוטי המדליות.

עומר החל להתחרות ביום השיוטים והעפיל לחצי הגמר, אך לא המשיך לגמר ולכן סיים במקום הרביעי. יו”ר איגוד השייט, שי בובר, סיכם את התחרות: “מגיע כל הכבוד לשתי הנבחרות שלנו. לקחנו בחשבון ששנת 2022 היא שנת מבחן עבורנו, אני מאוד מרוצה מעבודת שתי הנבחרות, אנחנו במגמת התקדמות וזה מה שחשוב. צריך לדעת לנצח את הפורמט של שיוטי הגמר, נקווה שנעשה זאת בתחרויות הבאות”.

מאמן נבחרת הגברים, גל פרידמן, התייחס לשייט שכמעט זכה במדליה: “אומנם היינו מרחק נגיעה ממדליה, אבל יואב עומר ללא ספק הצליח להתעלות על עצמו, גם אתמול בשיוטים חשובים בשיא הלחץ וגם היום, תוך שהצליח לעקוף גולשים מהירים ממנו. הוא היה הגולש עם משקל הגוף הכי קל מכל מי שהיה בעשרת הראשונים ואני מרוצה”.

יואב עומר וגל פרידמן (באדיבות איגוד השייט) (מערכת ONE)יואב עומר וגל פרידמן (באדיבות איגוד השייט) (מערכת ONE)

בשיוטי המדליות היו שתי נציגות לנבחרת הנשים הישראלית, אך בשלב רבע הגמר דניאלה פלג ושחר טיבי נפסלו ביחד עם עוד שתי גולשות ולכן לא הצליחו להמשיך לחצי הגמר.

שחר צוברי ציין: “זו הייתה תחרות מטרה ראשונה ואפשר לומר שזו תחרות מוצלחת עם שתי נציגות בגמרים. אני בטוח שחלקן ציפו ליותר, אבל התנאים בגארדה הם מיוחדים והייתה תחרות קשה. הספורטאיות למדו הרבה ונרשמו הרבה לקחים. כעת אנחנו עם העיניים למטרה הבאה, אליפות העולם בעוד ארבעה חודשים. הזמן קצר והמלאכה מרובה”.

מאמן נבחרת הנשים הוסיף לגבי שתי הפיינליסטיות שנפסלו בזינוק: “דניאלה ושחק הראו אופי בתחרות הזאת, למרות שהייתה תחרות קשה גם מבחינת התוצאות שהיו לא יציבות. מי שידעה להרים את עצמה ולחשוב חיובי, אז גם הצליחה להיכנס לגמר ולכן הן עשו תחרות יפה מאוד”.

קטטה אלימה בין אוהדי נאפולי לספציה
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו