יום חמישי, 03.12.2020 שעה 02:13
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|מגזין הספורט לצעירים|בריאות וכושר|ליגת החלומות|לה ליגה פנטזי

חילופי דברים בין אוחנה למאירי בוועדה המקצועית

יו"ר בית"ר ירושלים טען שדברים יוצאים מהוועדה, עו"ד מאירי השיב: "לא היו הדלפות". אוואט: "אם נפרדים מרוטנשטיינר צריך לדעת מהן האלטרנטיבות"

25 תגובות גידי ליפקין | 21/06/2020 17:50
אלי אוחנה מגיע למשרדי ההתאחדות לכדורגל (נעם מורנו)
אלי אוחנה מגיע למשרדי ההתאחדות לכדורגל (נעם מורנו)

בוועדה המקצועית של ההתאחדות לכדורגל יעקבו כעת אחרי יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, האם הוא יצליח להשאיר את המנהל המקצועי וילי רוטנשטיינר בתפקידו, כפי שהוא הבטיח היום (ראשון) בפני חברי הוועדה שהגיעו לישיבה במשרדי ההתאחדות.

הרושם של גורמים בכירים בהתאחדות כי האוסטרי כלל לא רוצה להישאר, ומנסה כעת להשיג כמה שיותר פיצוי מקופת ההתאחדות לכדורגל. בסביבת האוסטרי אומרים: “זה לא נכון. הוא מאוד רוצה להישאר פה, אבל זה הכול תלוי בהתאחדות". רוטנשטיינר מוכן שיגיעו איתו על סיכום פיצוי עד סוף השנה הזו, קרי 2020, ואז לראות מה קורה ולנסות להגיע להבנות לגבי המשך החוזה.

צפו בחברי הוועדה מגיעים לישיבת הנהלה

במהלך הישיבה חבר הוועדה אלי אוחנה האשים כי: “הכול מוציאים מפה לתקשורת”, חבר הוועדה עו"ד מורן מאירי ענה לו: “לא היו הדלפות מהוועדה עצמה במשך השנתיים שהיא מקיימת את הדיונים”. אגב, בסיום הישיבה מאירי ואוחנה נראו מחובקים.

מאירי אמר לחסון: “תבוא עם חוות דעת משפטית לישיבת ההנהלה הקרובה שאנחנו לא מסכנים את ההתאחדות עם תביעה כספית קשה, שלא יהיה נזק כלכלי אם נפרדים מרוטנשטיינר".

עו"ד מורן מאירי (נעם מורנו)עו"ד מורן מאירי (נעם מורנו)

מאירי אמר: “אני לא נגד שתקזזו לו, תעשו מה שצריך, אבל תוך שאתם לא פוגעים בהתאחדות". שינו זוארץ הוסיף: “הוועדה וההתאחדות השקיעו המון בתכניות, במרכזי מצוינות, הדרכות, בבניית הדברים".

דודו אוואט גם אמר: “אם אתה מבקש לקצץ ממישהו 50% זה כמו לומר לו שאתה לא רוצה אותו, אם נפרדים מרוטנשטיינר אנחנו צרכים לדעת כוועדה מקצועית מהן האלטרנטיבות, מה ההשלכות לכך".

דודו אוואט בכניסה למשרדי ההתאחדות (נעם מורנו)דודו אוואט בכניסה למשרדי ההתאחדות (נעם מורנו)

אגב, כאשר חסון אמר בין השאר לחברי הוועדה כי אין מישהו שלא חושב פה שבעקבות המצב עם הקורונה יהיה על רוטנשטיינר לקצץ. דרור קשטן הוסיף: “גם לא בארץ". גם זוארץ ביקש לדעת מה האופציות האחרות אם רוטנשטיינר עוזב. כעת השאלה האם חסון ורוטנשטיינר יצליחו להגיע להבנות, כי נראה שהם איבדו את האמון של אחד מהשני, לפחות בכל הקשור למו"מ הכספי.

שרון ניסנוב מגיע למשרדי ההתאחדות (נעם מורנו)שרון ניסנוב מגיע למשרדי ההתאחדות (נעם מורנו)
דרור קשטן מגיע למשרדי ההתאחדות (נעם מורנו)דרור קשטן מגיע למשרדי ההתאחדות (נעם מורנו)
אסור לפספס
נגןג'ורג'ינה מפנקת את הילדים באוהל אינדיאני
ג'ורג'ינה מפנקת את הילדים באוהל אינדיאני
נגןתספורת ברמת דיוק גבוהה מאוד של רונאלדו
אתם קולטים שזאת בסה"כ תספורת, כן?
נגןכבש שער נדיר מהקרן והותיר את כולם המומים
כבש שער נדיר מהקרן והותיר את כולם המומים
נגןהמתנה המשוגעת של לברון ג'יימס לבת שלו
המתנה של לברון ג'יימס לבת שלו: בית פרטי