יום שבת, 08.08.2020 שעה 22:05
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|זמן מגרש|בריאות וכושר|לה ליגה פנטזי

איתן טיבי התחפש ל-VAR ו"הרחיק" את איתי שכטר

שחקני מכבי ת"א ערכו את אירוע חג הפורים המסורתי שלהם. הבלם גנב את ההצגה, גם ריקן, כהן, גלזר, מיכה ואנריק סבוריט סיפקו את הסחורה. צפו בתחפושות

ליגת העל 20-21
00-00בית"ר ירושלים1
00-00בני יהודה2
00-00בני סכנין3
00-00הפועל ב"ש4
00-00הפועל חדרה5
00-00הפועל חיפה6
00-00הפועל כפ"ס7
00-00הפועל ת"א8
00-00מ.ס אשדוד9
00-00מכבי חיפה10
00-00מכבי נתניה11
00-00מכבי פ"ת12
00-00מכבי ת"א13
00-00עירוני ק"ש14
12 תגובות מערכת ONE | 09/03/2020 07:42
טיבי ואשתו מדגמנים מהלך בבדיקה (אינסטגרם)
טיבי ואשתו מדגמנים מהלך בבדיקה (אינסטגרם)

שחקני מכבי תל אביב הרגילו אותנו בשנים האחרונות כי חגיגות פורים שלהם הן משהו באמת לא רגיל וגם אמש (ראשון) הם סיפקו את הסחורה עם אירוע נוסף שכלל תחפושות אדירות. מי שגנבו את ההצגה היו ללא ספק איתן טיבי ואישתו, כאשר הבלם התחפש ל-VAR ואישתו לשופטת, ובמהלך האירוע של הצהובים בעקבות בדיקת מסך, היא אף “הרחיקה” את איתי שכטר. גם השחקנים הנוספים סיפקו את הסחורה עם תחפושות יצירתיות שהזכירו לנו בימים של בהלה ולחץ, שבסופו של דבר הם פה כדי להעלות לנו חיוך על הפנים.

איתי שכטר מורחק (אינסטגרם)איתי שכטר מורחק (אינסטגרם)
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nice to meet you! I’m your SUGARDADDY

A post shared by Itay Shechter (@itayshechter) on

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Purim Number 3 is in the oven #פנטומימאים #עודאחד

A post shared by Avi Rikan (@avirikan) on

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

101 Dalmatians @dormicha

A post shared by Nuel Berkovich (@nuelberkovich) on

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פגז על חלל

A post shared by Yonatan Cohen (@yonatancohen) on

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

prison break ?? #happypurim

A post shared by Omer Atzili ?? #7 (@omeratzili) on

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mummies in the house

A post shared by Dan Glazer (@dan_glazer) on

אנריק סבוריט ואישתו (אינסטגרם)אנריק סבוריט ואישתו (אינסטגרם)
RSS RSS   Facebook Twitter טוויטר   הדפס   הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
אסור לפספס
נגןמשחק חיובים באימון של ריאל מדריד
חיובים מול סרחיו ראמוס: מי חגג בסוף?
נגןבת הזוג של רונאלדו ממשיכה לקדם את מותג הטייצים
סרטון של ג'ורג'ינה מתאמנת שובר את הרשת
נגןהאמן שהפוך כוכבים גדולים לבובות מקרמיקה
תנסו בבית: כך מייצרים בובה של רונאלדו
נגןכוכבה של פאריס ממשיך לבצע את האתגרים כהלכה
ניימאר ממשיך לאתגר הבא... בטיקטוק