יום שבת, 31.10.2020 שעה 03:15
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|זמן מגרש|בריאות וכושר|ליגת החלומות|לה ליגה פנטזי

עקב עדות כוזבת: בעל תפקיד מרכזי בקבוצה הורחק

התיק נפתח מחדש: האיש החזק במ.ס ב"ש בליגה ב' דרום, מור בן עמי, הורחק ע"י ביה"ד המשמעתי של ההתאחדות, זאת לאחר מתן עדות כוזבת בדיונו של אור לוי

0 תגובות מערכת ONE | 05/12/2019 21:41
ההתאחדות לכדורגל בישראל (חגי ניזרי)
ההתאחדות לכדורגל בישראל (חגי ניזרי)

האיש החזק במ.ס באר שבע בליגה ב’ דרום ב’, מור בן עמי, הורחק על ידי בית הדין המשמעתי של ההתאחדות בכדורגל בעקבות הרשעתו במתן עדות כוזבת. כמו כן, הורחק מפעילות גם חבר הנהלת הקבוצה, שמעון לנגר. תחילת הפרשה הייתה כבר בעונה שעברה, כאשר ביולי האחרון אור לוי, שחקנה של מ.ס באר שבע מליגה ב' דרום ב' הורחק לצמיתות מכדורגל על ידי ההתאחדות מבלי שידע על כך בכלל, בעודו מנהל מו"מ עם מועדונים אחרים. כל זה לאחר שהסכים לבקשת ראשי קבוצתו לחתום על תצהיר שקרי לכאורה בשלהי העונה שעברה ולהעביר את כרטיס צהוב חמישי שספג, לשחקן אחר, ניר לוי, כפי שנחשף ב-ONE. כעת, ההתאחדות לכדורגל הייתה צריכה לפתוח את כל הדיון המשמעתי מחדש.

בפסק הדין נכתב: “למרות הכשלים החקירתיים הרבים המתוארים לעיל בכל הקשור לתצהירים מירוחם, עולה מהעדויות השונות כי כל הגורמים המעורבים, לרבות הנאשמים בתיק זה, ידעו היטב כי המדובר בתצהירים המכילים תוכן כוזב, בין אם נחתמו על ידי מי ששמו מתנוסס עליהם, ובין אם נחתמו על ידי מתחזה. על כן, לצורכי הליך זה, איני מוצא קושי בכל הקשור להרשעה בגין מעורבות בשיבוש ההליכים של נציגי הנאשמת, קרי, מור בן עמי (מנכ”ל מ.ס ב”ש)”.

גיבור: שוער בן 18 הביך את רונאלדו ויובה

“זאת ועוד, הנאשם בן עמי היה אחת מהדמויות המובילות של הקבוצה בכל הקשור לניהול ענייניה היומיומיים. מנהל הקבוצה ובן עמי – מעבר להיותו בנו של הבעלים, רשום כשחקן בקבוצה ונציג שלה בהתאחדות (ייצג אותה בהליך הראשון). מכלל העדויות, אלו שנשמעו בבית הדין ואלו שהוצגו על ידי החוקרים, עולה כי השניים מעורבים עד צוואר בכל הקשור להפקת התצהירים, הן של הנאשמים אור וניר לוי והן של השחקנים מירוחם. בן עמי אף העיד בפני כי הוא הגיש את התצהירים הכוזבים לבית הדין בהליך הראשון, כאשר לטענתו, המסמכים נמסרו לו על ידי מנהל הקבוצה”.

בנסיבות אלה, אני מרשיע את בן עמי בעבירות נשוא כתב האישום וגוזר עליו עונש הרחקה מכל פעילות במסגרת ההתאחדות לשנה”.

“באשר לקבוצה, אני גוזר עליה קנס בסך 10,000 ש”ח וכן עונש על תנאי של הפסקת פעילות לצמיתות בכל מקרה של הרשעה בעבירה של שיבוש הליכים”.

“על הנאשמים ניר לוי ואור לוי  נגזר עונש הרחקה ל–15 משחקים, אשר יכילו גם את העונש שניתן להם בהרשעה הראשונה וכן את תקופת ההשעיה שנגרמה עד לביטול ההרחקה שלהם לצמיתות בנסיבות המתוארות לעיל”.

אסור לפספס
נגןתספורת ברמת דיוק גבוהה מאוד של רונאלדו
אתם קולטים שזאת בסה"כ תספורת, כן?
נגןכבש שער נדיר מהקרן והותיר את כולם המומים
כבש שער נדיר מהקרן והותיר את כולם המומים
נגןהמתנה המשוגעת של לברון ג'יימס לבת שלו
המתנה של לברון ג'יימס לבת שלו: בית פרטי
נגןהסוס של סרחיו ראמוס מתכונן לתחרות
הסוס של סרחיו ראמוס מתכונן לתחרות