יום שלישי, 23.04.2019 שעה 19:42
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|גיימינג|בריאות וכושר|תיירות ספורט|ONE TRAVEL

מכבי ת"א - חדרה בשבת, מכבי חיפה - טרם נקבע

המוליכה תפתח את משחקי הפלייאוף מול אביטן ב-16:00, בלבול ובית"ר ידעו מתי ישחקו אחרי שיושלם המחזור. הפועל ת"א מול מ.ס אשדוד בשבת ב-18:15 (3 תגובות)

ליגת ג'פניקה 18-19
 פלייאוף עליון 
7613-6430מכבי ת"א1
5034-3831מכבי חיפה2
4935-4331הפועל ב"ש3
4430-4630בני יהודה4
4437-3730מכבי נתניה5
3651-3630הפועל חדרה6
 פלייאוף תחתון 
3739-3830בית"ר ירושלים1
3628-3430הפועל ת"א2
3535-2630הפועל רעננה3
3442-4230הפועל חיפה4
3434-3230עירוני ק"ש5
3346-3030מכבי פ"ת6
2852-2730מ.ס אשדוד7
2743-2630בני סכנין8
לוח משחקים
  • הפועל ב"ש
  • 1 - 0
  • מכבי חיפה
  • מכבי נתניה
  • 0 - 3
  • הפועל חדרה
  • בני יהודה
  • שלישי, 23/04, 20:30
  • מכבי ת"א
  • עירוני ק"ש
  • שבת, 27/04, 20:30
  • בית"ר ירושלים
  • הפועל רעננה
  • שבת, 27/04, 20:30
  • הפועל ת"א
  • בני סכנין
  • שבת, 27/04, 20:30
  • הפועל חיפה
  • מכבי פ"ת
  • שבת, 27/04, 20:30
  • מ.ס אשדוד
11/03/2019 00:00 מאת מערכת ONE
דור מיכה מול ג'ורג' פוצ'יבה (רדאד ג'בארה)
דור מיכה מול ג'ורג' פוצ'יבה (רדאד ג'בארה)

הסיבוב השני בליגת ג’פניקה יגיע לסיומו מחר (שני) כשמכבי ת”א תפגוש את בני יהודה (20:30), אך כבר כעת מנהלת הליגות לכדורגל פרסמה את לוח המשחקים והזמנים למחזור 27 הקרוב, שתלוי כמובן בתוצאה של המוליכה מול הכתומים.

את השבת (16.3) תפתח האלופה הצפויה, שתארח בשעה 16:00 את העולה החדשה, הפועל חדרה. לאחר מכן, הפועל רעננה תפגוש בביתה את בני סכנין (18:00) ומ.ס אשדוד תתארח אצל הפועל תל אביב (18:15).

אוהדי סכנין משתוללים בסיום המשחק

ביום ראשון (17.3) עירוני קריית שמונה תשחק ראשונה כשתארח את מכבי פתח תקווה (19:00), בעוד מכבי נתניה תארח או את הפועל באר שבע או את בני יהודה (20:15). לגבי שני המשחקים הנותרים טרם נקבעו והם תלויים בתוצאות של הקרב בין הזהובים לחניכיו של ולדימיר איביץ’.

אם באר שבע תדורג במקום הרביעי ובני יהודה החמישי, מכבי חיפה תארח את יוסי אבוקסיס ביום שבת ב-20:30, והפועל חיפה תארח את בית”ר ירושלים ביום ראשון ב-21:00. במקרה ההפוך, אם בני יהודה תסיים במקום הרביעי וב”ש בחמישי, שרון מימר ישחק מול ניר קלינגר בשבת ב-20:30, בעוד מרקו בלבול וברק בכר במשחק המרכזי ביום א’ ב-21:00.

מרקו בלבול. מתי יישחק? (עמית מצפה)מרקו בלבול. מתי יישחק? (עמית מצפה)

לוח המחזור המלא:

יום שבת (16.3):
מכבי ת”א – הפועל חדרה 16:00
הפועל רעננה – בני סכנין 18:00
הפועל ת”א – מ.ס אשדוד 18:15
מכבי חיפה – בני יהודה / הפועל חיפה – בית”ר ירושלים 20:30

יום ראשון (17.3)
עירוני ק”ש – מכבי פ”ת 19:00
מכבי נתניה – הפועל ב”ש/בני יהודה 20:15
מכבי חיפה – הפועל ב”ש / הפועל חיפה – בית”ר ירושלים 20:30

RSS RSS   Facebook Twitter טוויטר   הדפס   הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
אסור לפספס
נגןנבחרת צרפת הצליחה לגבור על כל היריבות בדרך אל התואר
גם בפיפא: נבחרת צרפת זוכה באליפות העולם
נגןמתוך האימון של יובנטוס
יתנחם בזה: רונאלדו חוטף כדור ויוצא מגדרו
נגןהפרועש בפרסומת חדשה למשקה אנרגיה
מסי חושף את המשקה הסודי שלו בפרסומת חדשה
נגןבאקיוקו עם אקט מתגרה בסיום המשחק מול לאציו
סערה באיטליה: ניצח ונפנף בחולצה של היריב