יום שני, 22.10.2018 שעה 00:52
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|גיימינג|בריאות וכושר

פנייה לרתם קמר: יש לכנס את הנהלת ההתאחדות

חבר הנהלת ההתאחדות, שמעון מימון, בפנייה ליו"ר ההתאחדות בנוגע להארכת מועד הגשת המועמדים ליו"ר: "אני תקווה כי הבקשה לא הוגשה בחוסר תום לב" (4 תגובות)

11/06/2018 16:32 מאת גידי ליפקין
רתם קמר (אחמד מוררה)
רתם קמר (אחמד מוררה)

שמעון מימון, חבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל, הגיש באמצעות עורכת הדין יפעת כהן פנייה למנכ”ל ההתאחדות לכדורגל, רתם קמר, בנדון פנייה בחוסר סמכות לנשיאות בית הדין העליון בה נכתב בעיקריי הדברים: “נדהמתי לגלות בכלי התקשורת השונים כי הוגשה בקשה על ידי היועץ המשפטי, עורך הדין עמית פינס ו/או מי מטעמו לנשיאות בית הדין העליון להארכת מועד להגשת מועמדים לתפקיד יו”ר ההתאחדות לכדורגל בישראל”.

“בקשה זו הוגשה במחטף, בחוסר סמכות וללא אישור הגופים הממונים, קרי הנהלת ההתאחדות לכדורגל ו/או האסיפה הכללית ואני תקווה שהדבר נעשה שלא ממניעים זרים אשר עומדים בבסיס בקשו זה, כפי שיפורט להלן: 1. ההתאחדות היא עמותה הרשומה לפי חוק העמותות. 2. פעילות ההתאחדות מוסדרת בתקנון יסוד.

בהתאדם לתקנון היסוד: “יו”ר הנהלת ההתאחדות ייבחר על ידי  הנהלת ההתאחדות, מקרב חבריה והוא יכהן גם ביו”ר המזכירות. המועמדות תוגש לוועדה, בכתב, לא יאוחר מ-60 ימים לפני המועד שנקבע לבחירות להנהלת ההתאחדות ואליה יצורפו המסמכים שלהן: כתבי תמיכה של קבוצות המחזיקות לפחות ב-10% ממספר הקולות של בעלי זכות ההצבעה באסיפה הכללית. קבוצה רשאית לתמוך במועמד אחד בלבד”.

עיני: רג'וב חצה את הגבול, נתלונן לפיפ"א

“הבחירות ליושב ראש ההנהלה יתקיימו בישיבתה הראשונה של ההנהלה שנבחרה על ידי האסיפה הכללית, אשר תתכנס בתוך 30 יום ממועד בחירתה. על מנת לשנות את המועדים כאמור היה לכנס את האסיפה הכללית שעל סדר יומה שינוי תקנון היסוד, או לכל הפחות היה צריך לכנס את הנהלת ההתאחדות שתדון בסוגיה שנוצרה בעקבות אי אישור של מר שינו זוארץ על ידי ועדת הכשרות ולתת מענה הולם לבעיה שנוצרה”.

“היה טוב לו הבקשה לנשיאות לא הייתה מוגשת כלל ומשהוגשה בחוסר סמכות וללא אישור מי מהגופים הממונים, קרי הנהלת ההתאחדות לכדורגל בישראל דינה להתבטל. בשולי הדברים, אני תקווה כי בקשה זו לא הוגשה ממניעים זרים של מי מבעלי התפקידים בהתאחדות לכדורגל בישראל. היה ותוך שלושה ימים לא תתכנס הנהלת ההתאחדות לכדורגל בישראל לדון בסוגיה ואף במידת הצורך, לכנס את האסיפה הכללית, נפנה לרשם העמותות וכן למבקר המדינה לבדוק האם הבקשה הוגשה מתוך שיקולים זרים וחוסר תום לב. מו כן, אבקש להמציא לידי את כלל המספרים הרלוונטים לרבות הבקשה שהוגשה לנשיאות על נספחיה השונים, וכן החלטת הנשיאות”.

RSS RSS   Facebook Twitter טוויטר   הדפס   הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
אסור לפספס
נגןאימוני אתלטיקו מדריד משלבים גם שולחנות
השולחן הקטן שמטריף את שחקני אתלטיקו
נגןרגע לא נעים בתכנית טלויזיה
אופס: הוריד לקמע אגרוף ושבר לו את הלסת
נגןחברת פושאיט מציגה מערכת הילוכים חוזרים בשכונה
הכפתור שישנה לכם את הכדורגל בשכונה
נגןכוכב ה-NBA הביא את בנו למסע"ת
העיתונאים נמסו מהילד המתוק של גרין