יום רביעי, 19.01.2022 שעה 18:58

החופשה של אמיר וינטרוב: רונאלדו ופיפה מידלטון

רגע לפני שנרשם לאליפות ישראל יחד עם בכירי הטניסאים המקומיים, סיפר האלוף המכהן על האנשים שפגש בחופש הקצר בלונדון. על העונה שלו: "סולידית"

1 תגובות |
פיפה מידלטון צופה במשחק במאסטרס (רויטרס)
פיפה מידלטון צופה במשחק במאסטרס (רויטרס)

תשעה ימים לפני פתיחתה של אליפות ישראל לבוגרים במועדון הטניס רעננה- מתחילות טבלאות הנרשמים להתמלא, כאשר אתמול (שלישי) נרשמו לאליפות בכירי השחקנים הישראלים. בין היתר, הבטיחו היום את השתתפותם דודי סלע, אמיר וינטרוב, שחר פאר ויוליה גלושקו.

מיד עם רישומו לתחרות, פתח אמיר וינטרוב באופן רשמי את העונה עם אימון ראשון בהפועל ת"א. אך לפני כן, את השבועיים האחרונים הוא ניצל בחופשה קצרה: "הייתי בן אדם רגיל בחופשה הזאת, זה דבר חריג אצלי. ניצלתי את התקופה כדי לנסוע למאסטרס בלונדון ופגשתי שם אנשים שלא רואים כל יום: רונאלדו, אלטון ג'ון, פיפה מידלטון וכמובן גם את שחקני הטניס הטובים בעולם".

וינטרוב, אלוף ישראל מהשנה שעברה, יתכונן בשבועיים הקרובים לאליפות וינסה לשחזר את ההישג המרשים. בין אימון למשנהו, מצא המחבט מספר שתיים זמן לסכם את העונה החולפת ולהביט אל עבר זו הנכנסת. "אני מקווה שהעונה הקרובה תמשיך במגמת עלייה, כל עוד יש התקדמות זה העיקר", אמר וינטרוב.

"את העונה אני אפתח בצ'לנג'ר בניו קלדוניה ולאחר מכן אמשיך למוקדמות אליפות אוסטרליה הפתוחה. יש לי הרבה נקודות להגן עליהן ולכן אצטרך להצליח בתחרויות הגדולות. מבחינתי, עדיף לרדת בדירוג כל עוד אני יודע שאני עושה את הדברים נכון".

לפני הפתיחה האינטנסיבית, עצר וינטרוב להתבונן גם על העונה הנהדרת שעבר, שכללה, בין השאר, גמר בצ'לנג'ר בבנגקוק, שלוש זכיות רצופות בפיוצ'רים בישראל וכמובן גולת הכותרת, ניצחון על המדורג 31 בעולם, מילוש ראוניץ', במסגרת גביע דייויס.

וינטרוב. &qout;עונה טובה וסולידית&qout; (משה חרמון)
וינטרוב. "עונה טובה וסולידית" (משה חרמון)
 
למרות ההישגים הנהדרים ודירוג השיא שרשם, וינטרוב מצטנע: "הייתה שנה טובה וסולידית בסך הכל, תמיד אפשר להשתפר. השלב הבא הוא עוד תחרויות ATP. אני שמח שהצלחתי להחזיק משחקים של חמישה סטים בדייויס וכמובן גם לעמוד בלחץ של הקהל, התקשורת והשחקנים שסמכו עליי".

וינטרוב, שמתאמן עם שלמה צורף, סיפר גם על אליפות ישראל: "זה תמיד מיוחד לשחק באליפות ישראל ולראות את הדור הצעיר שמשתתף. בשנה שעברה אמנם זכיתי, אבל צריך לזכור שזה היה הניצחון היחיד שלי על סלע בתחרות רשמית, זה תמיד קשה איתו". "מה שבטוח", אמר וינטרוב, "זה שאני אתן את המקסימום ברעננה".

שחר פאר ויוליה גלושקו. פייבוריטיות להגיע לגמר (שי לוי)
שחר פאר ויוליה גלושקו. פייבוריטיות להגיע לגמר (שי לוי)
 
וינטרוב, שמשחק באליפות ישראל מאז גיל 14, מרשה לעצמו לסיים בנימה נוסטלגית: "אני זוכר את אחד המשחקים הראשונים שלי באליפות, ניצחתי את הראל סרוגו, שהיה גדול ממני בכמה שנים, 5:7,5:7. אני זוכר שהניצחון הזה נתן לי הרבה ביטחון וגם הייתה תחושה שמאותו הרגע סימנו אותי והסתכלו עליי אחרת". ומה הוא מוסר לדור הצעיר? "תעבדו קשה, תלחמו ותזכרו שהכל אפשרי".

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30