ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|גיימינג |בריאות וכושר
 
כדורגל ישראלי
כדורגל עולמי
כדורסל ישראלי
כדורסל עולמי
ספורט אחר
ארגוני ספורט
אקסטרה
 
 

 
 
הזמן לשבור את מחסום צה"ל
בעז גורן
17:15 13/08/2010
דעה: יותר מדי ספורטאים ישראלים מגיעים לגיל 18 ומתחילים מלחמת התשה מול הצבא. לא משנה אם זה יהיה חוק סהר או תקדים ברנע, חובה לעגן את העניין

לפנות בוקר באנטליה, טורקיה. עיר הנמל השוקקת והשוצפת עוד לא התעוררה ובחסות החשכה מעמיסים אנשי אירגון הומניטרי מפוקפק ארגזים כבדים על סיפון אוניית ה'חמרמרה' לקראת ההפלגה שמתוכננת לשעות הבוקר המוקדמות.

הכל כבר מוכן, תוצר של תכנון מוקדם ובלתי מתפשר הביא את האוניה לשלמות מבצעית ואנשי הצוות ערוכים לכל סיטואציה. כמעט לכל סיטואציה. פתאום מתוך הגלים צצות ידיים שנכנסות ויוצאות מהמים בקצב שיא, האיש מתקרב עם סגנון הגב שלו עד לבטן האונייה, פורץ אותה, מעמיס את כל הציוד שהיה עליה על עצמו ובועט את הארגזים לבונקר של צה"ל במספרת. עוד יום בשירות הצבאי של גיא ברנע עבר בהצלחה.

בן סהר במדי צה"ל. ילד מול צבא ודעת קהל, מלחמה מתישה (עדי בן ברון)
בן סהר במדי צה"ל. ילד מול צבא ודעת קהל, מלחמה מתישה (עדי בן ברון)

ועכשיו ברצינות, ברנע נחוץ לצבא כמו שמוש בן ארי זקוק לעוד שיער. שחר פאר, בן סהר, ניר מנצור, נס זמיר, גיא אסולין, דודי סלע ולמי שזוכר שלומי דהאן ועמוס סאסי, כל אלה היו זקוקים להתעסקות יתר כדי להגיע למצב שהם מצליחים לשלב את הקריירה שלהם עם מכונת השיווק של צבא הגנה לישראל, ושחס וחלילה לא ידבק להם הכתם הזה של משתמטים.

איזה תיזמון יש להם שם, מדהים, השחיין שבר בצורת של עשור והכניס את ישראל לרשימת המדליות ועל גל הפירסום שלו בחרו שומרי ביטחוננו להדחק לכותרות ולדרוש: "עליך להתגייס מיד", מבלי להתחשב בלימודים של מפענח תצלומי הפייסבוק העתידי שלהם באוניברסיטת ברקלי.

גיא ברנע במרכז. ממש לא איש הצפרדע העתידי (אלעד ירקון)
גיא ברנע במרכז. ממש לא איש הצפרדע העתידי (אלעד ירקון)

הגיע הזמן למצוא פיתרון לכל הסיפור הזה מבלי להביך את הספורטאים שלנו כל הזמן ומבלי לעצור את ההתפתחות שלהם. לכל ספורטאי שמתעסק במקצוע אולימפי, יהיה טוב וכישרוני ככל שיהיה, יש את מחסום הצבא שרבים לא מצליחים לעבור – בדיוק בשנים הכי קריטיות של המקצוע.

לא אכפת לי אם יקראו לזה נהלי פאר, חוק סהר או תקדים ברנע, אני דורש – עגנו את הסיפור הזה ודי לקומבינות, הגיע הזמן לפרוץ עוד מחסום בצבא.
RSS RSS  הדפס  שלח לחבר  הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
טורים אחרונים
אדי הדלק האחרונים
איטן דהן   04/11/18
הבעיות מתחילות מלמעלה
שניר פסטמן   01/11/18
וכמה מסכנים האוהדים
אמיתי רוטמן   27/10/18
ההחלטה של חוגג
ירדן בלחסן   22/10/18
זאת הדרך שלך
שניר פסטמן   15/10/18
יש סיבות לאופטימיות
כפיר חודרה   11/10/18
1:1