ראשי | תוצאות LIVE | ONE VOD | הימורי ספורט | גליצ'ים | Winner | רדיו | גיימינג | בריאות וכושר | תיירות ספורט | ONE TRAVEL
אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אטאלנטה - נאפולי
שני, 22/04/2019 16:00
אביב הגיע, צ'מפיונס בא
ירדן בלחסן
08/04/19 (5 תגובות)
חדשות נוספות«
לוח משחקים
סטטיסטיקה
פירלו ודל פיירו
תאריך : 05/03/2019
סה"כ: 10 תמונות | לצפיה בגלריה 
ליגה איטלקית: אינטר - פאלרמו
תאריך : 01/02/2012
סה"כ: 10 תמונות | לצפיה בגלריה 
מחזור 10: פאלרמו נגד בולוניה
תאריך : 05/11/2011
סה"כ: 5 תמונות | לצפיה בגלריה 
ליגה איטלקית, 18-19
-קבוצהמשנצתיקוהפיחסהפרשנק
1יובנטוס 33283223-674487
2נאפולי 32207528-613367
3אינטר 33187827-512461
4מילאן 331511731-471656
5רומא 331510846-581255
6אטאלנטה 32158941-642353
7טורינו 331314629-421353
8לאציו 331571135-471252
9סמפדוריה 331461344-53948
10פיורנטינה 33816941-47640
11קליארי 3310101344-32-1240
12ססואולו 338141152-47-538
13ספאל 331081547-34-1338
14פארמה 33991551-34-1736
15בולוניה 338101547-34-1334
16גנואה 338101552-35-1734
17אודינזה 33891647-31-1633
18אמפולי 33781863-42-2129
19פרוזינונה 33582060-26-3423
20קייבו 332112068-24-4414
האלופות ומחזיקות הגביע
2015/16יובנטוסיובנטוס
2014/15יובנטוסיובנטוס
2013/14יובנטוסנאפולי
2012/13יובנטוסלאציו
2011/12יובנטוסנאפולי
2010/11מילאןאינטר
2009/10אינטראינטר
2008/09אינטרלאציו
2007/08אינטררומא
2006/07אינטררומא
2005/06אינטר*אינטר
2004/05-אינטר
2003/04מילאןלאציו
2002/03יובנטוסמילאן
2001/02יובנטוספארמה
לטבלה המורחבת
טבלת זכיות
קבוצהאליפויות
1יובנטוס32
2אינטר18
-מילאן18
4גנואה9
קבוצהגביעים
1יובנטוס10
-רומא9
3אינטר7
4פיורנטינה6
לטבלה המורחבת
הזוכות בסופר קאפ
עונהזוכהסגנית
2015יובנטוסלאציו
2014נאפולייובנטוס
2013יובנטוסלאציו
2012יובנטוסנאפולי
2011מילאןאינטר
2010אינטררומא
2009לאציואינטר
2008אינטררומא
קבוצהכמות זכיות
מילאן5
אינטר5
יובנטוס5
לטבלה המורחבת
מחזור אחרון ליגה איטלקית
20/04/2019  מחזור מס' 33
יובנטוס
פיורנטינה
2
1
אינטר
רומא
1
1
פארמה
מילאן
1
1
נאפולי
אטאלנטה
(16:00, שני)


לאציו
קייבו
1
2
בולוניה
סמפדוריה
3
0
אודינזה
ססואולו
1
1
אמפולי
ספאל
2
4
גנואה
טורינו
0
1
קליארי
פרוזינונה
1
0
מחזור הבא ליגה איטלקית
28/04/2019  מחזור מס' 34
פרוזינונה
נאפולי
(13:30, ראשון)


קייבו
פארמה
(16:00, ראשון)


בולוניה
אמפולי
(16:00, שבת)


ספאל
גנואה
(16:00, ראשון)


סמפדוריה
לאציו
(19:00, ראשון)


רומא
קליארי
(19:00, שבת)


אטאלנטה
אודינזה
(20:00, שני)


טורינו
מילאן
(21:30, ראשון)


אינטר
יובנטוס
(21:30, שבת)


פיורנטינה
ססואולו
(22:00, שני)



  כדורגל ישראלי
  כדורגל עולמי
  כדורסל ישראלי
  כדורסל עולמי

1:1