יום שני, 15.08.2022 שעה 18:54

מלכת היופי

רתם רבי, שזכתה בתחרות ב-2017, מספרת לנו בראיון בלעדי על הקשר שלה לעולם לכדרוגל: "המטרה היא ליצור מוצר סקסי ואיכותי"

|

עולם הספורט מפגיש אותנו עם לא מעט ספורטאים שעוסקים בסוגים שונים של ענפים, אך האם חשבתם שזה יפגיש אותנו גם עם מלכת יופי בדימוס?

רתם רבי (אינסטגרם)

אז רתם רבי היא גם דוגמנית שבעבר זכתה בתחרות מלכת היופי לשנת 2017, גם שורדת לשעבר שהשתתפה בתכנית הריאליטי בעונת ה-VIP שלה, ומעכשיו קבלו אותה גם בטייטל החדש שבעקבותיו היא פוקדת מדי שבוע את אצטדיון נתניה ומגיעה לכל משחק של הפועל חדרה. כיום, רותם היא חלק מקבוצת גינת העוסקת בתחום הנדל״ן בבעלותו של כפיר גינת, היא משמשת כמנהלת יח״צ מיתוג ושיווק, ובמסגרת הפעילות שלה היא גם מנהלת את הקשר של החברה עם הפועל חדרה.

רתם רבי. מלכת היופי ב-2017 (אינסטגרם)
רתם רבי (אינסטגרם)

לא חשבנו להשאיר אתכם בלי היכרות מקרוב עם הרכש החדש והיפה של הפועל חדרה וקיימנו איתה שיחה צפופה. ״אין לי קשר לכדורגל בכלל״, מודה בפנינו רתם ממש בתחילת השיחה. ״מלבד לשמוע את הצעקות של בעלי בסלון שיש גול כמובן… וזה דווקא אתגר בשבילי בזכות קבוצת גינת להכיר תחום אחר שלא קשור אליי ולעבוד בו. כמובן שיש לי עוד הרבה ללמוד על התחום, אבל כל עוד אני יודעת להבדיל מתי ניצחנו ומתי הפסדנו זה מה שחשוב לי ולהמשך העבודה שלי״.

רתם רבי (אינסטגרם)
רתם רבי "אין לי קשר לכדרוגל" (אינסטגרם)

ואיך זה להגיע לאצטדיון?
״במגרש יש אווירה טובה, כיף לראות אנשים נהנים. אנחנו בקבוצת גינת עובדים כדי למתג את המועדון בכל הרמות, התחלנו במועדון ה-VIP והמטרה היא ליצור מוצר סקסי ואיכותי, שיאפשר לאנשים להגיע לכדורגל ולהרגיש שהם מקבלים משהו אחר. התגובות אחרי משחק אחד בגביע הטוטו היו מעולות והתוכניות שלנו הן להמשיך ולשפר את השירות ואת המוצר על מנת שהוא יהווה מודל לחיקוי״.

רתם רבי "כיף לראות אנשים נהנים" (אינסטגרם)
רתם רבי (אינסטגרם)

ומה כבר למדת על הקבוצה מאז התפקיד?
״הפועל חדרה בליגת העל שנה חמישית, את השחקנים אני מכירה בשמות כמובן וגם נפגשתי עם חלקם באופן אישי לפני המשחקים״.

רתם רבי. נפגשה עם שחקני חדרה (אינסטגרם)

אז אפשר כבר להגיד שאת נותנת פייט לבעלך…
״לא יקירתי, ממש לא. אני נותנת לו פייט במטבח זה האזור הבטוח שלי. הוא אגב חולה ריאל מדריד ופה בארץ אוהד מכבי חיפה. אבל כמובן מפרגן שאני הולכת ואין לו גם מה לפחד, אני ב-VIP אז זה שטויות. אין כמוהו, ובזמנו הוא גם יצטרף אליי כשיוכל לכמה משחקים…״

רתם רבי. נותנת פייט במטבח (אינסטגרם)

נתקלת גם בדברים פחות נעימים במגרש?
״אני כרגע מגיעה לכל משחק עד שאלד וטרם יצא לי. הקהל של הפועל חדרה לפי מיטב הבנתי לא בעייתי. בטוחה שאתקל בדבר או שניים בעתיד אבל לא משהו שלא נוכל להתמודד איתו״.

רתם רבי. בנתיים מגיעה לכל משחק (אינסטגרם)

יש שיאמרו שזה מקום עם קהל שפחות מתאים לך…
״במשך השנים למדתי על עצמי שהעדינות שלי והקלאסיות לא מונעות ממני שום דבר אלא להפך. אני משתמשת בזה לטובתי ומשרה על הסובבים עליי את אותה התחושה. גם אם תשימי אותי ליד האוהד הכי משוגע אני אדע להסתדר איתו בדרכי נועם ואפילו אולי הוא יצטרף למעגל החברים שלי״.

רתם רבי. "העדינות שלי לא מונעת כלום" (אינסטגרם)
רתם רבי (אינסטגרם)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה