יום חמישי, 11.08.2022 שעה 15:13

בקרוב אצלכם

מישל גרציג וטיבו קורטואה הגיעו לשמח את דני קרבחאל בחתונתו, והדוגמנית הישראלית השקיעה בשמלה בעיצוב אישי

|

זוכרים שאמרנו לכם שעונת החתונות לקראת סיום? אז זה בארץ מה שנקרא, כי בחו״ל החגיגות מסרבות להיגמר ובאחת מהן גאווה ישראלית!

טיבו קורטואה ומישל גרציג (אינסטגרם)

בסוף השבוע האחרון התחתן לו שחקן ריאל מדריד דני קרבאחל וכל החברים מהקבוצה הגיעו לברך, לחגוג, לראות ולהיראות. לוקאס ואסקס, נאצ׳ו פרננדס, אסנסיו, ואלוורדה ועוד הגיעו עם בנות הזוג, וגם השוער האגדי של הקבוצה, טיבו קורטואה, הגיע כמובן עם ארוסתו הטרייה מישל גרציג שלנו. מישל ניצלה את המעמד כדי ללבוש שמלה של מעצבת ישראלית בשם שחף גרשון, ואנחנו תפסנו את שחף לשיחה קצרה לאחר החתונה.

דני קרבחאל וזוגתו (אינסטגרם)
טיבו קורטואה ומישל גרציג (אינסטגרם)

״את ההכרות בינינו יזמה הסטייליסטית האלופה הדר קדוש״, סיפרה לנו שחף. ״היא אמרה שלמישל חשוב ללבוש שמלה של מעצבת ישראלית, מישל פנתה אליי ביום שני האחרון ואמרה שרוצה שאעשה לה שמלה עבור החתונה של דני קרבחאל שהתקיימה ביום שישי. היא אהבה שמלה קיימת שעיצבתי בקולקציית שמלות הערב האחרונה שלי, אבל פחות התחברה לגוון שלה כך שהייתי צריכה לייצר עבורה דגם שיתאים לדרישות שלה״.

טיבו קורטואה ומישל גרציג (אינסטגרם)
טיבו קורטואה ומישל גרציג (אינסטגרם)

״כל זה נעשה כמובן בשלט רחוק ובטלפון שבור״, ממשיכה שחף לספר. ״בגלל שהיא הייתה בחופשה בלב הים והקליטה הייתה חלקית. בסוף הבאתי מודליסטית עם מידות גוף תואמות לשלה ויצאתי לעבודה של כמה ימי עבודה ארוכים עד השעות הקטנות של הלילה. כמובן שהתוצאה הסופית הייתה שווה את הכל, מישל נראתה מושלם בשמלה! אומנם אני לא אובייקטיבית אבל אני חושבת שהייתה הכי מושלמת באירוע. בכל אופן היה לי לכבוד לעבוד איתה ולגלות שמאחורי החזות המהממת עומדת גם בחורה כזו״.

ואלוורדה וזוגתו (אינסטגרם)
מרקו אסנסיו וזוגתו (אינסטגרם)
ואסקס ונאצ'ו עם בנות זוגם (אינסטגרם)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה