יום חמישי, 07.07.2022 שעה 13:51

חתום בנשיקה

שכטר וגלזר חלקו רגע מיוחד בחדר ההלבשה, שחקני הפועל באר שבע חגגו זכייה בגביע עם הנשים ומי הביא את ההורים?

|

גם אנחנו בדיוק כמוכם כאן במדור גליצ׳ים, ישבנו וצפינו אמש במשחק המותח במיוחד של גמר גביע המדינה שבסופו ניצחה הפועל באר שבע את מכבי חיפה, וכרגיל - אנחנו מביאים לכם את הצד היפה של האלופות!

גיבור המשחק עומרי גלזר ושירה מורג (אינסטגרם)

אז אחרי דרמה גדולה, הארכה ופנדלים הפועל ב״ש ניצחה, הניפה את הגביע ויצאה לחגוג. בתחילה מחוץ לאוטובוס עם האוהדים ששרו והניפו את אליניב ברדה על הכתפיים, ואחר כך נסעו עם הגביע למועדון הפורום שבעיר האדומה. החגיגות נערכו עד השעות הקטנות של הלילה, וכרגיל מי שליווה את השחקנים שלנו שנתנו הכל על הדשא - הן הנשים!

שחקני הפועל באר שבע חוגגים גביע בפורום

אלמוג של דור מיכה חגגה עם הקטנה שבבטן, ליז שכטר הגיעה עם כל החבורה, שירה מורג הגיעה כדי להרים לארוסה שהוא איש המשחק - עומרי גלזר וחגגה ביציע יחד עם יעל גולד של דוד קלטינס, טניה של מיגל ויטור, פז של אור דדיה, נופר של רועי גורדנה, וועד של אבו עביד ורק רותם חטואל הרווק המבוקש העלה לדשא במקום את בת הזוג את ההורים המאושרים וכמובן המאורסות ליאור של אביב סולומון ואליאן של שגיב יחזקאל (שגם חגגו מסיבת רווקות ביחד).

דור מיכה ואלמוג (אינסטגרם)
דור מיכה ואלמוג (אינסטגרם)
משפחת שכטר (אינסטגרם)
עומרי גלזר ושירה מורג (אינסטגרם)
דוד קלטינס ויעל גולד (אינסטגרם)
רותם חטואל והוריו (אינסטגרם)
נופר ורועי גורדנה (אינסטגרם)
וועד ואיאד אבו עביד (אינסטגרם)
פז ואור דדיה (אינסטגרם)
ליאור ואליאן (אינסטגרם)
שירה ויעל (אינסטגרם)
טניה וחברה (אינסטגרם)
אילנה וקורל (אינסטגרם)

מהצד השני המאוכזב מצאנו את שני של עופרי ארד ואת אילנה של דולב חזיזה וקורל של רועי משפתי שגם שלחו עקיצה לאוהדים. ומה יגידו שירה וליז על הנשיקה של איתי ועומרי?!

עומרי גלזר ואיתי שכטר חולקים רגע מיוחד (אינסטגרם)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה