יום חמישי, 07.07.2022 שעה 14:46

מסיבת רווקות כפולה

אליאן יוסף של שגיב יחזקאל וליאור ג'רפי של אביב סולומון טסו לחופשה משותפת בדובאי עם החברות ועשו חיים לפני החתונה...

|

רק אתמול סיפרנו לכם כאן על המפגש של אליאן יוסף, ארוסתו של שחקן הפועל באר שבע שגיב יחזקאל, עם אשת כדורגלן אחר - אודין סאסי ארוסתו של שחקן בית״ר ירושלים לירן רוטמן, באירוע הטעימות שהפיק האולם שבו שני הזוגות מתחתנים (יום אחר יום), אבל שימו לב לסיפורנו היום…

אליאן וליאור עם החברות (אינסטגרם)

מסתבר שגם את מסיבת הרווקות שלה חלקה אליאן עם אשת כדורגלן אחר - חברתה הטובה ליאור ג׳רפי ארוסתו של שחקן נוסף מהפועל באר שבע - אביב סולומון. אביב וליאור יתחתנו בנהריה ב-13/6, בדיוק עשרה ימים לפני אליאן ושגיב שמתחתנים ב-23/6. אז אמנם החתונה לא באותו תאריך ומקום, אבל מסיבת הרווקות לגמרי הייתה משותפת ואנחנו עם כל הפרטים על מה שהיה שם!

מסיבת רווקות משותפת. ליאור ואליאן (אינסטגרם)

השתיים ארזו את כל החברות הטובות (גם המשותפות וגם אלה שלא), בגדים לבנים כראוי למעמד וכמובן כמה זוגות בגדי ים, ונסעו לחופשה מטורפת בדובאי! את הימים האחרונים לרווקות הן העבירו במסעדות, טיולים, שיזוף בים ובבריכה ואינספור קוקטיילים צבעוניים ומנקרי עיניים! רגע השיא של הטיול היה יאכטה שהשכירה החבורה במיוחד למאורע החשוב, עליה שטו לצד כל הנופים היפים של דובאי וחגגו בהתאם. ועכשיו רק נותר לחכות ליום הגדול בציפייה גדולה - גם שלהם וגם כמובן שלנו!

ליאור ג'רפי (אינסטגרם)
אליאן יוסף (אינסטגרם)
ליאור ג'רפי (אינסטגרם)
אליאן יוסף (אינסטגרם)
ליאור ג'רפי (אינסטגרם)
אליאן יוסף (אינסטגרם)
אליאן יוסף (אינסטגרם)
ליאור והחברות אסי וענבר (אינסטגרם)
עשו חיים בדובאי. אליאן וליאור (אינסטגרם)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה