יום חמישי, 07.07.2022 שעה 14:05

מלח הארץ

וובה בראון ("נכנסתי לזה בגלל אשתי") פתח עסק מיוחד במינו: סניף של חדרי מלח ותאי לחץ. שהר ונחמיאס הגיעו

|

לא מעט כדורגלנים פותחים עסקים שונים במקביל לפעילותם בקבוצה, ודואגים לעיסוק נוסף שיישאר גם לאחר הפרישה. כך עשה גם וובה בראון, אך בשונה מכדורגלנים אחרים, מדובר בעסק מיוחד במינו.

עסק מיוחד. חדר המלח של וובה בראון (אינסטגרם)

אז למי שחשב ששחקן הפועל ראשון לציון מסתפק רק בביצועים על המגרש שיחשוב שנית, כי עכשיו תוכלו למצוא אותו במקום נוסף. וובה פתח סניף של חדרי מלח ותאי לחץ, הסניף בחולון הוא שלו בלבד ובפתח תקווה יש לו 50 אחוז מהבעלות.

לא רק כדורגל. וובה בראון ואסף ואקנין (אינסטגרם)

במקום יש חדרי לחץ העוזרים לעלייה בתפקוד המוחי, ריפוי רקמות הגוף, שיפור זיכרון וירידה בלחץ הדם. בנוסף יש גם מלח לילדים שנראים כמו ג׳ימבורי גדול וצבעוני אך בפועל השהות בו עוזרת לילדים הסובלים מאסטמה, סטרידו, סינוסיטיס וכו׳. יש גם חדר עם אותו אפקט רק למבוגרים עם יותר פרטיות ושקט, וכמובן גם חדר לספורטאים המגיעים לפני או אחרי ניתוחים והחדר עוזר לזרז את השיקום.

חדר המלח של וובה בראון (אינסטגרם)
חדר המלח המיוחד (אינסטגרם)

בראון דאג גם לפתיחה חגיגית של הסניף החדש אליו הזמין בין היתר גם את בן שהר עם ילדיו, עידן נחמיאס, סוכנו אסף ואקנין (אח של ויקי), עומרי לוזון הבן של עמוס לוזון וכמובן השותפים.

עידן נחמיאס ו-וובה בראון (אינסטגרם)
עומרי לוזון ו-וובה בראון (אינסטגרם)
וובה בראון ובן שהר (אינסטגרם)

״נכנסתי לדבר הזה בגלל אשתי״, סיפה לנו וובה. ״לרעות יש סינוסים גבוהים ושלחתי אותה לבדוק את זה לפני שבכלל פתחתי את המקום. רציתי לראות שזה באמת עובד. אחרי שראיתי שזה באמת הצליח אמרתי ‘אני נכנס לזה’״. אז נאחל בהצלחה ומחכים להגיע לביקור בצינון הבא!

תבואו לביקור? חדר המלח של וובה בראון (אינסטגרם)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה