יום שישי, 27.05.2022 שעה 06:34

שכטר נגד בנט

ליז שכטר, אשתו של חלוץ הפועל ב"ש איתי, העבירה בסטורי ביקורת נגד ראש הממשלה נפתלי בנט

|

כבר לא מעט פעמים אושיות הספורט שלנו חשפו בפנינו את עמדתם הפוליטית ללא חשש, והראו לנו איזה צד במפה הפוליטית הם תופסים. וגם הפעם, ליז אשתו של איתי שכטר, הביעה את עמדתה בקול.

ליז שכטר נגד נפתלי בנט (אינסטגרם)

אשתו של חלוץ הפועל באר שבע שיתפה אמש בסטורי שלה סרטון שהעלה יו״ר האופוזיציה בנימין נתניהו, סרטון בו ראש הממשלה, נפתלי בנט, נשמע אומר: ״אני אבוא, אקח את זה, ואנחנו נביס את הקורונה תוך ארבעה שבועות״, עוד אמר בנט בסרטון: ״בושה וחרפה! הכנסתם את כל המוטציות לתוך מדינת ישראל. חצי שנה אתם לא יודעים לעשות בדיקות? ממשלת ישראל איבדה לחלוטין את השליטה על המגיפה, הנחתי תוכנית לאפס תחלואה ואפס הדבקה בישראל״. בסוף הסרטון נשמע השר אביגדור ליברמן אומר: ״לבזבז זמן על בנט? אף אחד לא סופר אותו״. ובסוף הסרטון נכתב בגדול - ׳בנט, נכשלת׳.

ליז שכטר. לא מפחדת להביע את דעתה (אינסטגרם)
ליז שכטר. התקפית כמו איתי (אינסטגרם)
ליז שכטר (אינסטגרם)

את הדברים כמובן אמר בנט לפני שהפך לראש ממשלה, ועל הדברים כתבה ליז: ״בושה וחרפה אה…?!״, ומיד אחר כך שיתפה סרטון נוסף שהעלתה מאי גולן, ח״כ מטעם הליכוד, בו היא נשמעת אומרת לבנט ולאיילת שקד שהם צריכים להתבייש, וליז הוסיפה לה אימוג׳י של כתר בעקבות הדברים שאמרה. ניסינו לבדוק עם ליז האם היא מאוכזבת מהממשלה הנוכחית, אך התגובה טרם התקבלה. מה דעתכם? (ליאור ליבוביץ’ אמיר)

הסטורי של ליז שכטר. לא מתומכיו של בנט (אינסטגרם)
הסטורי של ליז שכטר. מפרגנת למאי גולן (אינסטגרם)
ראש הממשלה נפתלי בנט. ממשיך לספוג ביקורות (רדאד ג'בארה)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה