יום רביעי, 20.10.2021 שעה 12:35

אתם חולמים להיות כוכבי הטניס של המחר?

אתם מוזמנים לקרוא על אקדמיית מעש, המנוהלת ע"י טומי שניצר, מאמנו לשעבר של דודי סלע וע"י שחקנית נבחרת ישראל לשעבר, ציפי אובזילר. הפרטים בפנים

4 תגובות |
ציפי אובזילר. תגשים לכם את החלום (איציק זיאת)
ציפי אובזילר. תגשים לכם את החלום (איציק זיאת)

אין ספק כי במהלך השנים האחרונות ענף הטניס צובר תאוצה בלתי רגילה בישראל, הן בטורנירים בחו"ל והן בכל הקשור לנבחרת הדייוויס.

ההצלחות של אנדיוני בזירה הבינלאומית (זוכי גראנד סלאם, ההצלחות המדהימות של דודי סלע ונבחרת הדיוויס) והדירוגים המרשימים של שחר פאר, בהחלט עשו את שלהם ויותר ויותר הורים חולמים שילדיהם יגשימו גם את החלום.

איך מגשימים את החלום? מסתבר שיש אקדמיה שמיועדת בדיוק למטרה זו. האקדמיה לטניס מעש, הינו מועדון טניס הממוקם באזור פסטורלי בכפר מעש, בסמוך לפתח תקווה. האקדמיה לטניס נוסדה בשנת 2007 ומנוהלת ע"י טומי שניצר, מאמנו לשעבר של דודי סלע וציפי אובזילר, אלופת ישראל בטניס, שחקנית נבחרת ישראל ושחקנית בינ"ל אשר דורגה בשיאה במקום ה- 75 בעולם. 

מעוניינים להצטרף? לחצו כאן לפרטים נוספים

האקדמיה הוקמה עם חזון לגדל שחקני טניס מקצוענים ברמה בינלאומית ולחנך את הנוער לערכים של כבוד, מצוינות ודבקות במטרה.באקדמיה לטניס נמצאים כיום כ-20 שחקנים הישגיים ברמות הגבוהות ביותר בארץ ובעולם לגילם וכ- 150 ילדים ומבוגרים בשאר מסגרות המועדון.

פעילות האקדמיה לטניס כוללת אימוני טניס אישיים וקבוצתיים, אימוני כושר גופני בניהולו המקצועי של רונן בגה, בעבר מאמן הכושר של נובק דיוקוביץ', ליווי פסיכולוגי, מחנות אימונים וליווי מקצועי לתחרויות בארץ ובעולם.

הישגים של האקדמיה לטניס וחניכיה: אלופי ישראל לנוער 2010, מקום ראשון בליגת נשים ארצית (מיוצג על ידי שחקניות הנוער של האקדמיה), מקום ראשון בליגת גברים ארצית (מיוצג על ידי שחקני הנוער של האקדמיה), מדורגת ראשונה לגילאי 18 בנות בישראל, מדורגים שני ושלישי לגילאי 14 בנים בישראל, מדורג חמישי לגילאי 14 בנים בישראל, מדורגת רביעית לגילאי 12 בנות בישראל, מדורגת חמישית לגילאי 18 בנות בישראל, מדורג ראשון לגילאי 12 בנים בישראל 2009 ואלוף ישראל לזוגות לגילאי 10 בישראל 2009.

מעוניינים להצטרף? לפרטים נוספים חייגו 052-4666400 או לחצו כאן
 

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי