יום שישי, 23.02.2024 שעה 14:37

בארגנטינה השתעשעו: אל תבכי בשבילי, פורטוגל

בעיתון 'Ole' צחקו על פפה שהתלונן על השופט הארגנטינאי. הבלם אחרי הנחיתה במדינתו: "רונאלדו הוא הדגל שלנו, צריכים להיות אסירי תודה". וגם: עתידו

|
ארגנטינה צוחקת על פפה (צילום מסך)
ארגנטינה צוחקת על פפה (צילום מסך)

בפורטוגל עדיין מלקקים את הפצעים אחרי ההדחה ברבע גמר המונדיאל על ידי מרוקו, ובארגנטינה נהנים מכל רגע. אחרי שפפה התלונן על כך שהשופט במשחק נגד הנבחרת האפריקאית היה ארגנטינאי (“שיתנו לארגנטינה את הגביע וזהו”), בעיתון ‘Ole’ נהנו לשמוח לאיד.

השער בכלי התקשורת בדרום אמריקה הוקדש לבלם הפורטוגלי הוותיק: “אל תבכי בשבילי, פורטוגל”. בארגנטינה התייחסו לכך שפפה אמר שזה מוזר שפקונדו טייו ניהל את המשחק והוסיפו: “פורטוגל הפסידה, רונאלדו נותר לבד ובדמעות ופפה התעסק עם הארגנטינאים ומסי”.

הבלם היה היחיד שדיבר עם התקשורת לאחר שפורטוגל נחתה בחזרה מקטאר: “כרגע לא חשוב לשאול אם זה גביע העולם האחרון של פפה. סנטוס? אני שחקן, לא אדבר על זה. אנחנו עצובים שלא עשינו יותר עבור האוהדים האלה, אולי לא הגיע לנו ללכת כפי שהלכנו, אבל זה הכדורגל”.

פפה מעביר לרונאלדו את סרט הקפטן (רויטרס)פפה מעביר לרונאלדו את סרט הקפטן (רויטרס)

לסיום התייחס פפה גם לכריסטיאנו רונאלדו: “צריכים ללמוד מהמשחק ואני בטוח שבעתיד יהיה טוב יותר. רונאלדו הוא הדגל שלנו. הוא מגיע לכל החלקים של העולם, הוא השפיע בכל פעם שהיו צריכים אותו וצריכים להודות לו, וגם לכולם, שעשו את הטוב ביותר ורצו להיות זמינים עבור המאמן”.

אסור לפספס
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
נגןרונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
רונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
נגןרק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
רק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
נגןהאם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
האם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
/* LAST / NEXT ROUNDs */