יום שני, 11.12.2023 שעה 12:14

כמדי שנה: טורניר טניס ייחודי נערך למען וראייטי

הקאנטרי ברמת השרון אירח את טורניר הטניס השנתי על שם עמי רם ז"ל, כשכל ההכנסות הלכו למען ילדי וראייטי. אנדי רם: "בכל שנה אני מתרגש יותר ויותר"

|
אנדי רם (רדאד ג'בארה)
אנדי רם (רדאד ג'בארה)

היום (שבת) נערך בקאנטרי רמת השרון טורניר הטניס השנתי על שם עמי רם ז”ל, אביו של אנדי רם, והוא משך את מיטב אנשי וחובבי הטניס. הטורניר נערך למען ילדי וראייטי  בשיתוף בית הספר לטניס של אורן בן זקן. הטורניר עצמו כולל משחק זוגות בו טניסאי חובבן משתף פעולה עם טניסאי מקצוען, כאשר כל התרומות והפרסים נתרמים לעמותת וראייטי. זו שנה שמינית לאירוע המדהים הזה, יוזמה מבורכת שאנדי רם מרים בכל שנה מחדש. במהלך האירוע התקיים מופע ראווה של רם יחד עם יוני ארליך עם ילדי וראייטי.

"אני עומד פה ומתרגש כל פעם מחדש שאני עושה משהו להנציח את אבא שלי שגידל וליווה אותי בטניס דווקא בתקופות הקשות”, אמר אנדי רם. “הוא נפטר לפני כל הזכיות שלי והרגעים הגדולים ומבחינתי זו הדרך הכי יפה להנציח אותו עם חברים ואנשי עסקים, כולנו עושים הכל לטובת ילדי וראייטי. מהיום הראשון שפרשתי מטניס התחברתי לעמותת וראייטי. אודי אנג’ל נשיא וראייטי חבר מאוד קרוב שלי ואני עושה המון למען הקהילה, לקחתי את עמותת וראייטי תחת חסותי, משתדל לעזור להם כמה שאני יכול. בשנה אני עושה להם שני אירועים גדולים – אחד זה טורניר פוקר שנתי לכל החברות הגדולות בארץ ואחד זה הטורניר הזה”.

רם הוסיף: “כולם חברים, עושים הכל בהתנדבות מלאה ומגייסים המון כסף לטובת ילדי וראייטי. אני משחק ביחד עם הילדים והכל הולך למקום טוב וזה כיף. זה אירוע שכולו באווירה חיובית, עם הרבה חיוכים, כולם ספורטיביים, לא תראו פה מריבות ותככים. אני מתרגש כאילו זו שנה ראשונה. ההתרגשות גדלה משנה לשנה כמו הגעגוע לאבא. הוא תמיד יהיה חסר, במיוחד ברגעים כאלה יפים שאני עושה משהו שהוא יכול להתגאות בי. גם ברגעים השמחים וגם העצובים הוא חסר לי. יום לפני הטורניר הטניסאים החובבנים מתקשרים אליי משגעים אותי ובאים לטרוף כאילו זה גמר גראנד סלאם. גם אני מגיע ונותן הכל על המגרש, אני משחק נגד יוני (ארליך) ושנינו באים בטירוף אחד נגד השני”. 

אנדי רם (רדאד ג'בארה)אנדי רם (רדאד ג'בארה)
אנדי רם ויוני ארליך (רדאד ג'בארה)אנדי רם ויוני ארליך (רדאד ג'בארה)

"האמת שלא התגעגעתי לשחק”, התבדח יוני ארליך. “היה לי כיף כמה שבועות בלי לגעת במחבט וקצת להחלים, באמת הייתה לי תקופה לא פשוטה עם הגב אבל כשאנחנו פה אני מקבל אנרגיה כשאני רואה את הילדים של וראייטי וכמה האירוע הזה חשוב עם כל התרומות ואיך שזה מקדם אותם. זה מחמם את הלב ואני שוכח מכל הצרות שלי. זה אירוע מאוד חשוב. אנדי כמו משפחה בשבילי. הפעילות הזו קיימת כבר שמונה שנים ואני מתרגש שזה המעט שאנחנו יכולים לעשות בשביל לתרום. אנחנו מעבירים את זה גם לדור הבא, בדיוק דיברתי עם הבן שלי והסברתי לו כמה זה חשוב לעזור ולתרום לילדים עם צרכים מיוחדים. וראייטי עושים עבודה מדהימה ואנחנו עוזרים מכל הלב”.

יוני ארליך (רדאד ג'בארה)יוני ארליך (רדאד ג'בארה)
יוני ארליך (רדאד ג'בארה)יוני ארליך (רדאד ג'בארה)

נשיא וראייטי, אודי אנג’ל אמר: "זה כבר מסורת, טורניר טניס שאנדי עושה לזכר אבא שלו עם הרבה הערכה והוקרה לאבא שלו שהביא אותו לעולם הטניס. אנחנו יודעים כמה השקעה זה מצריך מאבא להביא ילד לרמה הישגית כזו. אנדי החליט לתרום את האירוע הזה שהוא עושה לטובת הילדים של וראייטי, שאותנו זה מאוד מאוד מרגש. אנחנו בוראייטי מנסים עכשיו להגדיל את תחום הספורט והפעילות בו והטורניר הזה מאוד מתאים לנו. יש לנו כ-350 ילדים ב-14 מרכזי טניס ואנחנו בשותפות עם מרכז הטניס, זה חלק מתוך המדיניות והתוכניות שלנו להגדיל את פעילות הספורט לילדים בעלי צרכים מיוחדים”.

אנדי רם ויוני ארליך (רדאד ג'בארה)אנדי רם ויוני ארליך (רדאד ג'בארה)

גם המנהל הספורטיבי של מכבי ת”א בכדורגל, ברק יצחקי הגיע, ואמר: "זה יופי של אירוע. הוא מתקיים כל שנה אבל האמת היא שזו הפעם ראשונה שאני משתתף וזה נחמד מאוד, יש לי פה הרבה חברים וזה למטרה טובה. שחקן הטניס האהוב עליי הוא נדאל, אבל גם ג’וקוביץ’ אני אוהב מאוד. אני מקווה שאיביץ’ לא ישמע את זה כי הוא מעריץ גדול של ג’וקוביץ’. מי הטניסאי הישראלי האהוב עליי? קשה לבחור אחד. טניס זה ספורט מהנה, התחברתי אליו מאז שפרשתי מכדורגל ואני משחק פעם-פעמיים בשבוע בשביל הכיף. זה ספורט מהנה ואני מזמין את כולם לשחק טניס”.

ברק יצחקי (רדאד ג'בארה)ברק יצחקי (רדאד ג'בארה)
ברק יצחקי (רדאד ג'בארה)ברק יצחקי (רדאד ג'בארה)

אורן בן זקן אמר: "זה אירוע מרגש. זו השנה השמינית שאנחנו עורכים את האירוע למען ילדי וראייטי. יש פה אוסף של אנשים מקסימים שתורמים ומשחקים ביחד עם שחקנים מהגדולים שהיו במדינה. בשביל החובבנים זו הרגשה מדהימה, והצופים גם מאוד נהנים מהאירוע. יש פה אוסף של חובבנים ומקצוענים וכולם אוהבים טניס, אין אחד שלא חושב שהוא צריך לקחת את הטורניר”.

שר התיירות יואל רזבוזוב הוסיף: "האירוע הזה חשוב כי הוא משלב ספורט ונתינה. אורן בן זקן, אנדי רם ושאר הטניסאים זה חבר’ה שגדלו איתי, היינו בפנימיה בווינגייט ביחד וגדלנו ביחד. זה שהם מממשיכים לעסוק ספורט, להכניס אנשים למסגרות ספורטיביות ומשלבים עם זה תרומה לקהילה זה הדבר הכי יפה שיש. אני שמח להיות כאן”.

יואל רזבוזוב ואנדי רם (רדאד ג'בארה)יואל רזבוזוב ואנדי רם (רדאד ג'בארה)

ירון ליכטנשטיין סיכם: “האמת שאני אחרי שלושה חודשים של פציעה ואני מבסוט מהתוצאה, לא ציפיתי ליותר מזה. בסוף כל הדבר הזה הולך לילדי וראייטי והמטרה שנביא כמה שיותר לאנשי וראייטי. שאפו ענק לאנדי על הדבר הזה”.

אמיר ויינטרוב (מימין) (רדאד ג'בארה)אמיר ויינטרוב (מימין) (רדאד ג'בארה)
צופים בטורניר (רדאד ג'בארה)צופים בטורניר (רדאד ג'בארה)
טורניר הטניס השנתי על שם עמי רם (רדאד ג'בארה)טורניר הטניס השנתי על שם עמי רם (רדאד ג'בארה)
טורניר הטניס השנתי על שם עמי רם (רדאד ג'בארה)טורניר הטניס השנתי על שם עמי רם (רדאד ג'בארה)
טורניר הטניס השנתי על שם עמי רם (רדאד ג'בארה)טורניר הטניס השנתי על שם עמי רם (רדאד ג'בארה)
אנדי רם ויוני ארליך עם ילדי וראייטי (רדאד ג'בארה)אנדי רם ויוני ארליך עם ילדי וראייטי (רדאד ג'בארה)
אסור לפספס
נגןזווית מהיציע חשפה למי הקדיש ג'וד את השער
זווית מהיציע חשפה למי הקדיש ג'וד את השער
נגןהחולצה הוורודה של מסי נכנסה לרשימה מכובדת
החולצה הורודה של מסי נכנסה לרשימה מכובדת
נגןהמתנה המיוחדת שקיבל זינדין זידאן מאדידס
המתנה המיוחדת שקיבל זינדין זידאן מאדידס
נגןבאמצע הגרלת היורו נשמעו קולות מסרט פורנו
באמצע הגרלת היורו נשמעו קולות מסרט פורנו
כדורגל ישראלי חדשות
ליגת העל
ליגה לאומית
ליגות נמוכות
גביע המדינה
גביע הטוטו
גביע הטוטו לאומית
ליגת העל לנוער
נוער וילדים NEXT ONE
ספורט תיכוניים
ליגת ''יעז'' פוצ'יוולי
נבחרת ישראל
ליגת העל לנשים
הליגה הלאומית לנשים
התאחדות/שופטיםכדורגל עולמי חדשות
ליגה ספרדית
ליגה איטלקית
ליגת האלופות
הליגה האירופית
קונפרנס ליג
ליגה אנגלית
ליגה גרמנית
ליגה צרפתית
ליגה בלגית
ליגה הולנדית
ליגה רוסית
ליגה טורקית
ליגה יוונית
ליגה קפריסאית
ליגה סקוטית
ליגה פורטוגלית
ליגה שווייצרית
ליגה אוסטרית
ליגה פולנית
ליגה ארגנטינאית
ליגה ברזילאית
ליגת האומות
מוקדמות יורו 24
מונדיאליטו
יורו עד 21
ליגות נוספותכדורסל ישראלי חדשות
ליגת ווינר סל
גביע המדינה
גביע ווינר
לאומית גברים
ליגת ווינר אתנה נשים
ליגת התיכונים
נבחרת ישראלכדורסל עולמי
חדשות
יורובאסקט
NBA
יורוליג
יורוקאפ
ליגת האלופות של פיב''א
ליגה ספרדית
ליגה יוונית
ליגה איטלקית
ליגה טורקית
ליגה אדריאטית
/* LAST / NEXT ROUNDs */