יום שלישי, 16.08.2022 שעה 04:09
" />

שחקני בני יהודה יקבלו 50% מהחוב עד יום שני

פשרה: דמאיו התחייב להסדיר את תשלום הפנסיה עד ראשון ובהמשך יתקיימו פגישות עם כל שחקן. רייכרט: "ההשפעה על בית"ר לא מעניינת, אין לי כסף למטרנה"

ליגת העל 22-23
00-00הפועל חיפה1
00-00סקציה נס ציונה2
00-00הפועל ירושלים3
00-00הפועל ת"א4
00-00בני סכנין5
00-00מכבי חיפה6
00-00מכבי נתניה7
00-00בית"ר ירושלים8
00-00הפועל ב"ש9
00-00מ.ס אשדוד10
00-00עירוני ק"ש11
00-00הפועל חדרה12
00-00מכבי ת"א13
00-00מכבי בני ריינה14
לוח משחקים
 • הפועל חיפה
 • שבת, 20/08, 18:00
 • הפועל ת"א
 • הפועל ירושלים
 • שבת, 20/08, 19:00
 • הפועל חדרה
 • מכבי נתניה
 • שבת, 20/08, 20:00
 • בית"ר ירושלים
 • בני סכנין
 • שבת, 20/08, 20:15
 • מכבי חיפה
 • הפועל ב"ש
 • ראשון, 21/08, 20:00
 • מ.ס אשדוד
 • מכבי ת"א
 • ראשון, 21/08, 20:15
 • מכבי בני ריינה
 • סקציה נס ציונה
 • שני, 22/08, 19:00
 • עירוני ק"ש
|
אדרי, דמאיו ומישאלוף בדיון (ראובן שוורץ)
אדרי, דמאיו ומישאלוף בדיון (ראובן שוורץ)

הושגו הבנות בין בני יהודה לארגון השחקנים שהגיש בקשה לפירוק הקבוצה בגלל חוב לחלק מהשחקנים על חודש מאי וכן בגין פרמיות שלא שולמו. בתום הדיון שנערך היום (חמישי) נמחקה הבקשה למינוי מפרק זמני וגם לפירוק העמותה, השחקנים יקבלו 50% עד 300,000 שקלים על חובות השכר וגם פרמיות. בנוסף לכך, למי שלא הופרשה פנסיה ישולם עד יום ראשון ובהמשך יתקיימו פגישות עם מנכ"ל ארגון השחקנים, מושיקו מישאלוף, ועם כל שחקן בנפרד כדי לסגור את היתר.

הסיכום הושג במהלך התייעצות בדיון. אחריו אמר הבעלים החדש משה דמאיו: "הגענו להסכם שעד יום שני אני מתחייב להעביר 50% מהחוב - שכר ופרמיות וכמו כן אני מתחייב להשלים פנסיה עד ליום ראשון ב-100%. על מנת להגיע לגמר חשבון, נשב עם מישאלוף ועם כל שחקן וננסה להגיע לגמר חשבון עם כולם. היה ולא נגיע, נשמרות להם כל הזכויות. אני מתחייב שהמו"מ הראשון יהיה עם בן רייכרט בתוך שבעה ימים".

הדברים האלה הגיעו אחרי שרייכרט אמר בדיון: "למה שאני אבוא לנהל משא ומתן על השכר שלי? אני רוצה את מלוא הכסף שלי - לא בית דין, לא כלום. לא מעניין אותי ההשפעה על בית"ר ירושלים. לא קיבלתי את הכסף, אין לי כסף למטרנה ולשכר דירה, לא יכולתי לחתום אבטלה".

יש סיכום (ראובן שוורץ)יש סיכום (ראובן שוורץ)

דמאיו: “שבו אצלי אחד אחד, תקבלו את הכסף”

בתחילת הדיון עו"ד אילי קיפרמן מטעם העמותה אמר: "בשבוע האחרון הקבוצה עשתה מאמצים ואתמול הושג הסדר עם אור זהבי". עו”ד אופיר רונן מטעם ארגון השחקנים אמר: "המתנו 30 יום, הקבוצה לא פנתה אלינו ולא ספרה את השחקנים, ולאחר שחלפו 30 יום הבנו שכל שאר השחקנים קיבלו משכורת מלאה וגם הבנו ששחקנים אחרים מקבלים פרמיות והסיבה לאפלייה זה כי שאר השחקנים ממשיכים לשחק בקבוצה והשחקנים שאנחנו מייצגים לא ממשיכים. לקבוצה יש חובות מצטברים ולמעשה צריך כאן מבוגר אחראי. לא מתייחסים לחובות השחקנים".

דמאיו אמר בתגובה: "זה לא נכון", לפני שרונן המשיך: "הם מודים שהם חייבים עשרות אלפי שקלים לקרנות הפנסיה ובנוסף לכך הם מתחילים עונה והיא צריכה לדאוג לכספים, הם לא ציינו מה ההוצאות שלהם לעונה הבאה. החוב לדן מורי הוא מעל 125 אלף שקל, מעניין שרק לתשעה שחקנים זה חוב שנוי במחלוקת ולכל שאר השחקנים שולם חודש מאי".

בשלב זה דמאיו הגיב: "למה אסרתם על השחקנים להגיע אליי לפגישה?". רונן הוסיף: "אם היו משלמים את הכסף, לא היינו מגיעים לכאן. (ברק) אברמוב שכח מהקבוצה. למעשה השחקנים למעשה רדפו אחרי הקבוצה, הם בכלל לא ספרו את השחקנים. הם החתימו שחקנים חדשים ולא שילמו את החוב. השינוי שהתקיים מאז הבקשה זה שהגיע משקיע".

"למה אסרתם על השחקנים להגיע אליי לפגישה?". דמאיו (ראובן שוורץ)"למה אסרתם על השחקנים להגיע אליי לפגישה?". דמאיו (ראובן שוורץ)

השופטת טל לוי מיכאלי אמרה: "מה הלחץ במינוי מפרק זמני? בא משקיע, זה שומט את הקרקע לחלוטין. הבקשה לא יכולה לעמוד יותר. להוריד 12 נקודות זה לא סביר. אין שום דרך להתנהל ככה ואני מוחקת את הסעד הזמני תוך שלוש שניות. אפשר לשקול האם יש מקום לבקשת הפירוק. תנהלו משא מתן ותגיעו להסכמים".

נציג ההתאחדות, עו"ד עמית פינס, אמר: "אני רוצה לעזור לכולכם לרדת מהעץ. אני לא יודע אם הוועדה להעברת הזכויות תוכל לאשר העברת זכויות כאשר בקשת פירוק עומדת על הפרק. ההתאחדות היא הרגולטור של הענף. הליך הפירוק הוא לא הליך נכון. בשביל לקבל את כל החוב זה הליך לא נכון מתחילתו ועד סופו".

ניר אלון אמר: "מבחינתי אנחנו מייצגים את מלוא השחקנים בישראל, מוכנים לנהל משא ומתן ומוכנים להגיע לפתרון. הצעתי לדמאיו לשבת אצלי במשרד, הכוונה שלנו היא לא לפרק את הקבוצה. שמונה שחקנים שעדיין משחקים כדורגל מחכים למשכורת מאי ופרמיות". דמאיו עצמו אמר: "אסרו על השחקנים להגיע לפגישות שקבעו אותי. אני צלצלתי מיוזמתי לשחקנים".

ביציאה להתייעצות התנהלו חילופי דברים בין דמאיו לדן מורי. הבעלים אמר: "אתה לא מתבייש?". הבלם הגיב: "לא התקשרת אליי". במהלך ההתייעצות בחוץ מורי אמר לדמאיו שהוא מאמין שישלם לו ואז רן קדוש אמר לדמאיו שכפיר (אדרי) אמר לו לקצץ. דמאיו המשיך להגיד לכולם: "בואו שבו אצלי אחד אחד, תקבלו את הכסף שלכם. אתם עושים טעות חמורה - אם יהיה פירוק לא תקבלו את הכסף שלכם". למישאלוף אמר דמאיו: "מי אתם בכלל?!".

דמאיו עם רייכרט וקדוש בדיון בבית המשפט

בהמשך אמר דמאיו: "ביום ראשון תקבלו 50% מסך כל החוב ואם למישהו חסר פנסיה, אני מתחייב להפקיד את זה ואז ננהל את המשא ומתן על הפרמיות ושאר הדברים. יש לכם זכות לתבוע את היתרה".

עו"ד אופיר רונן אמר: "הם צריכים להנפיק תלוש מתקן בגין משכורת מאי לשחקנים. התשלום לדן מורי הוא כרגע רק על משכורת יוני 2022 ומגיע לו גם את יולי, לפדידה מגיע מרץ ואפריל, והוא יקבל את מרץ כרגע. העברות יבוצעו בהעברת זה"ב?". דמאיו אמר בתגובה: "חוצפה, אתה רוצה את האשראי שלי?".

השופטת טל לוי מיכאלי סיכמה: "אני דנה בבקשה שנמחקת. מציעה שיהיה מסמך שהגעתם להסכמה. הבקשות צריכות להימחק היום - זה תנאי להמשך. אני רוצה דיון בהתאחדות על בני יהודה היום. הסכומים המדוברים יהיו בערכי ברוטו. יופק תלוש מאי בכפוף לדין. על ההפרש של שכר מאי יופק תלוש כחוק. הצדדים עצמם מסכימים".

הוועדה להעברת זכויות אישרה את הרכישה

בהחלטת הוועדה להעברת זכויות נכתב כי: “בפני הוועדה להעברת זכויות הונחה בקשת מועדון כדורגל בני יהודה להעברת זכויות בדרך ביצוע שינויים פרסונליים בוועד העמותה, שמטרתם העברת זכויות.

לאחר דיון בבקשה ולאחר שנחה דעתה של הוועדה כי נתקיימו התנאים המקדמיים הדרושים לצורך העברת, זכויות וכן לנוכח עברו העשיר ורב השנים של הרוכש בבעלות ובניהול קבוצות כדורגל באופן מוצלח, לרבות בני יהודה ת”א, ולנוכח העובדה כי הרוכש עמד באמות המידה הפיננסיות הנדרשות על ידי הרשות לבקרת התקציבים לשם אישור העברת הקבוצה ובהתאם לתקנונים הרלוונטים, מחליטה הוועדה לאשר את הבקשה בכפוף לתנאים כדקלמן:

הפקדת ערבות בנקאית בהתאם לאמור בתקנון העברת זכויות ולדרישות הרשות לבקרה תקציבית עד ליום 9.8.2022 בשעה 12:00. העברת תכנית למניעת אלימות עד ליום 18.8.2022. בשל היעדרותה של יו”ר הוועדה ובהתאם לאמור בתקנון העברת זכויות (סעיף 2א א.4), שימש מנכ”ל ההתאחדות כמ”מ יו”ר הוועדה.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו