יום חמישי, 11.08.2022 שעה 15:42

חסון: ההישגים לא ישוחזרו ללא תמיכה מהמדינה

אחרי ההישג של הנוער, יו"ר ההתאחדות ל-ONE: "הרגע המאושר שלי בכדורגל, אני עוד לא מעכל את זה. לראות ולא להאמין - אנגליה, צרפת, איטליה וישראל"

יורו עד גיל 19 22-23
02-113צרפת1
00-73אנגליה2
05-63ישראל עד גיל 193
05-43איטליה4
08-53אוסטריה5
05-23רומניה6
09-43סרביה7
06-13סלובקיה8
לוח משחקים
  • ישראל עד גיל 19
  • 3 - 1
  • אנגליה
|
אורן חסון (נעם מורנו)
אורן חסון (נעם מורנו)

אחרי ההישג הנהדר שרשמה נבחרת הנוער של ישראל שהבטיחה עלייה לחצי גמר היורו ביום שלישי מול צרפת ועלייה למשחקי המונדיאלטו, יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון נרגש מאוד מההישג ההיסטורי ואמר ל-ONE: "הרגע המאושר שלי בכדורגל. בשביל זה באתי, בשביל להפוך את כל הפירמידה. אני חושב שאני עוד לא מעכל את ההישג".

עוד הוסיף חסון: "זהו תהליך, יהיו בו עוד עליות ומורדות אבל אנחנו באמת בדרך הנכונה. אנגליה, צרפת ואיטליה ו.... ישראל! לא גרמניה, לא ספרד, לא פורטוגל, הולנד או בלגיה. מדהים. יהיו לנו עוד אכזבות בדרך, אבל אני יודע שאנחנו בדרך הנכונה".

יו”ר ההתאחדות מצפה שכעת המדינה תתחיל לדאוג יותר לכדורגל ותזרים כסף לטובת הכדורגל: "במשאבים המאוד דלים שיש לנו בהשוואה לכל נבחרת דרג ג' באירופה, הצלחנו לרכז מאמץ מיוחד בנבחרות הצעירות וכבר לרשם הישג ראשון".

שחקני נבחרת הנוער חוגגים (Photo by Seb Day - UEFA via Sportsfile)שחקני נבחרת הנוער חוגגים (Photo by Seb Day - UEFA via Sportsfile)

בצל ההתלהבות מההישג, חסון מזהיר: "זה לא יכול להמשיך ולשכפל את עצמו בעתיד ללא תמיכה של המדינה. זו לא נוסחה שאנחנו המצאנו, כך זה עובד בכל אירופה שאיתה אנחנו מתמודדים".

נאום המוטיבציה של הנבחרת הצעירה
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו