יום שני, 15.08.2022 שעה 18:09

פרידמן: נמרוד משיח יכול לתרום המון לנבחרת

חזרתו של גולש הרוח לפעילות, עליה הצהיר בראיון בלעדי ב-ONE, הפכה לשיחת היום בספורט האולימפי. שחר צוברי: "יש לו את הנתונים הנכונים להצליח"

|
נמרוד משיח (הוועד האולימפי בישראל)
נמרוד משיח (הוועד האולימפי בישראל)

הקאמבק של גולש הרוח נמרוד משיח, עליו הוא הצהיר בראיון בלעדי ב-ONE, הפך לשיחת היום בספורט האולימפי. בשייט הישראלי הגיבו להצהרה של משיח שיתחרה על ה-IQ פויל לקראת אולימפיאדת פאריס 2024.

יושב ראש איגוד השייט, שי בובר, ציין: “זה מרגש שספורטאי ברמה הזאת חוזר חזרה לגלוש. החזרה של נמרוד לנבחרת הגברים מביאה איתה משב רוח מרענן כי מדובר בספורטאי שהיה ברמות הגבוהות ביותר, כך שזה יעלה את הרף התחרותי וההישגי בתוך הנבחרת וידחוף את כולם קדימה. נמרוד במידות המתאימות לדגם ה-IQ פויל, ועדיין חובת ההוכחה היא עליו, אבל אין ספק שזה חיזוק חיובי ונאחל לו בהצלחה כמו ליתר גולשי הרוח בנבחרת ישראל”.

מאמן נבחרת הגברים בגלישת רוח, גל פרידמן, אמר: “החזרה שלו זה משהו שמרגיש לי נכון. הוא יכול לתרום המון לנבחרת ויש לו כמובן נתוני פתיחה מדהימים, עם ממדי גוף שמתאימים לדגם. זה בין היתר מה שאנחנו מנסים לאתר גם בנוער כדי לבנות את העתיד”.

גל פרידמן (שחר גרוס)גל פרידמן (שחר גרוס)

פרידמן הוסיף: “כולנו מתבגרים ומתבשלים, החזרה של נמרוד משיח מביאה איתה עוד גולש איכותי לנבחרת ישראל. אנחנו עוד רחוקים מהמחשבה מי יהיה הנציג שלנו במשחקים האולימפיים, כל הנבחרות בעולם חושבות איך להתקדם ולהתפתח, הרבה גולשים התקדמו. אנחנו כל הזמן דברים חדשים על הגלשן הזה”.

שחר צוברי (באדיבות הוועד האולימפי בישראל)שחר צוברי (באדיבות הוועד האולימפי בישראל)

שחר צוברי, שהתחרה עם משיח בעבר, ציין: “יש לנמרוד משיח בגרות מנטלית והנתונים הפיזיים שלו יכולים להתאים לדגם ה-IQ פויל. נמרוד יודע כמה השקעה צריך כדי להיות ספורטאי אולימפי ברמות הכי גבוהות ויש לו ניסיון. זה אתגר לא פשוט, יהיה מעניין לראות איך הוא יצליח להשתלב עם הדגם החדש”.

אביב, גל, תומר ומירון לאחר משחי חצי הגמר
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו