יום שני, 15.08.2022 שעה 18:01

אנסטסיה גורבנקו סיימה תשיעית ולא עלתה לגמר

כמעט: השחיינית הישראלית עצרה את השעון על 30.54 שניות במקצה של 50 מטר חזה ולא הצליחה להתברג בין שמונה הראשונות באליפות העולם שנערכת בבודפשט

|
אנסטסיה גורבנקו  (סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה)
אנסטסיה גורבנקו (סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה)

אליפות העולם בשחייה המשיכה היום (שישי) בבודפשט שבהונגריה והנציגים הישראלים השיגו הישגים נהדרים, כאשר מיכאל לייטרובסקי ואנסטסיה גורבנקו העפילו לחצאי הגמר, כל אחד במשחה שלו.

לייטרובסקי השיג תוצאה מצוינת במשחה ל-50 מטר גב, כשעצר את השעון על 25.08 שניות, סיים במקום השלישי במקצה שלו ובמקום ה-12 סך הכל, ואילו גורבנקו עצרה את השעון על 30.82 במשחה ל-50 מטר חזה, סיימה במקום השלישי במקצה שלה ובמקום ה-13 בסך הכל. בחצי הגמר, גורבנקו סיימה חמישית במקצה שלה ותשיעית בסיכום הכללי, במה שגרם לה לפספס במקום בודד את הכרטיס לגמר.

עוד לפני כן, את היום הישראלי בבריכה פתחה השחיינית הצעירה דריה גולובטי שהתחרתה ב-50 מטר חופשי. גולובטי סיימה שנייה במשחה שלה, כשעצרה את השעון על 25.97 שניות, אך זה לא הספיק לה כדי לעלות לחצי הגמר, והיא סיימה במקום ה-24 בסך הכל. במקצה השליחים (4x100 מטר חופשי מעורב), נבחרת ישראל שכוללת את תומר פרנקל, רון פולונסקי, לאה פולונסקי ודריה גולובטי רשמה תוצאה של 3.30.34 שניות, סיימה במקום ה-12 ולא הצליחה להעפיל לגמר. 

מיכאל לייטרובסקי (סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה בישראל)מיכאל לייטרובסקי (סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה בישראל)

הישג מדהים נרשם הערב (שישי) בבריכה בבודפשט כשנבחרת השליחים של אוסטרליה שברה את שיא העולם במשחה 4X100 סגנון חופשי, לאחר שעצרה את השעון על זמן של 3:19.38 דקות.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו