יום שני, 27.06.2022 שעה 08:33

קטאר מאיימת: אסור לקיים יחסי מין מחוץ לנישואים

מארחת המונדיאל הודיעה כי מגע פיזי בפומבי בין זוגות שלא יימצאו נשואים יהיה מחוץ לתחום ויוביל לעונש מאסר של שבע שנים: "אנחנו מדינה שמרנית"

|
אוהדים במונדיאל (רויטרס)
אוהדים במונדיאל (רויטרס)

מצד אחד זה משעשע, מצד שני זה קצת מפחיד: ה’דיילי סטאר’ הבריטי מדווח כי מארחת המונדיאל הקרוב, קטאר, הודיעה לכל האוהדים המתכוונים להגיע לטורניר שמגע או מפגש מיני מחוץ לנישואים במהלך שהותם במדינה הוא אסור בהחלט ועלול לגרור לענישה חמורה של שבע שנות מאסר.

יו"ר הוועדה המארגנת למונדיאל 2022 בקטאר, אל ח’טאר, הצהיר: “קטאר היא מדינה שמרנית וגילויי חיבה פומביים זוכים לזעם בקרב המקומיים, ללא קשר לנטייה המינית או לתרבות השונה ממנה מגיעים תיירים. לא יהיו דוכני לילה באף לילה במהלך המונדיאל”. כזכור, אותו יושב ראש גם הצהיר בעבר על איסור גילויי הומוסקסואליות, אך הבטיח כי הקהילה הלהט”בית תקבל את הזכות לשהות במדינה ולתמוך בנבחרות האהודות.

כאמור, החשש גובר בקרב רשויות אכיפת החוק בבריטניה, שכן הפחד הוא שאוהדים בריטים עלולים לעמוד לדין ולקבל עונשים חמורים על מנהגי מיניות יום-יומיים המקובלים באירופה, כמו קיום יחסי מין מחוץ לנישואין. המנהג יהיה מותר רק עבור משפחות שיגיעו כחלק מנישואים מוכרזים, כך הכריז מקור משטרתי ל’דיילי סטאר’: “מין יהיה ממש מחוץ לתפריט, אלא אם כן אתה מקיים את היחסים המיניים כזוג נשוי. לא יהיו מסיבות, כולם צריכים לשמור על קור רוח, אלא אם הם מעוניינים לקחת סיכונים ולסיים בכלא המקומי. זה המונדיאל הראשון בהיסטוריה שיאסור על קיום יחסי מין בטורניר”.

אוהדי נבחרת אנגליה. קיבלו אזהרה לגבי קיום יחסי מין מחוץ לנישואין (רויטרס)אוהדי נבחרת אנגליה. קיבלו אזהרה לגבי קיום יחסי מין מחוץ לנישואין (רויטרס)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו