יום חמישי, 18.08.2022 שעה 16:13
" />

אוהד בית"ר ירושלים: אין לבקרה זכות קיום

בתוכנית הספורט של ישראל בשיתוף ONE שוחחנו עם האוהד הירושלמי מתן בר-ניר: "אף אחד לא דואג לקבוצה שלנו". התוכנית משודרת גם ברדיו חיפה וירושלים

|
איציק זוהר (מערכת ONE)
איציק זוהר (מערכת ONE)

תוכנית הספורט של ישראל בשיתוף ONE משודרת בכל ערב מ-18:00 עד 20:00. את תוכנית הספורט ניתן לשמוע ברדיו תל אביב (102FM), רדיו חיפה (99.5FM ו-107.5FM), רדיו ירושלים (101FM), ורדיו קול הים האדום באילת. בנוסף לכל שלל התחנות המכובדות, התוכנית משודרת גם כאן באתר.

הערב בתוכנית הספורט של ישראל נדבר על ההגרלות של הישראליות במפעלים האירופיים, המחאה של אוהדי בית”ר ירושלים לאור הסיטואציה במועדון וגם על מועמדתו של עודד קטש למכבי תל אביב בכדורסל.

אוהד בית”ר ירושלים: שר הספורט צריך להתערב

הערב בתוכנית הספורט של ישראל, שוחחנו עם מתן בר-ניר, אוהד בית”ר ירושלים ששלח מכתב לשר הספורט חילי טרופר בבקשה לעזרה במצב המועדון.

אוהדי בית"ר ירושלים באצטדיון גרין (לילך וויס-רוזנברג)אוהדי בית"ר ירושלים באצטדיון גרין (לילך וויס-רוזנברג)

ערב טוב למתן בר-ניר:
”ערב טוב”.

מה יהיה עם בית”ר ירושלים?
”שלחתי היום מכתב לשר הספורט חילי טרופר, אני חושב שבתור שר הספורט הוא לא יכול לעבור על סדר היום על הדברים שהצגתי לו, על ההתנהלות של משה חוגג ושל הבקרה התקציבית. חוגג נתן לבקרה ארנק דיגיטלי ללא סיסמא בתור בטוחות, והבקרה באה באמצע העונה ואמרה לשחקנים שיקצצו ב-25 אחוז מהחוזה שלהם כי אין לה איך לערוב את זה שהם יקבלו את הכספים שמגיעים להם. אין שום סיבה שגוף כזה יתקיים אם הוא לא עושה את העבודה שלו. אין פה בעצם אף אחד שדואג לקבוצה. מן הראוי ששר הספורט ו-וועדת החינוך והספורט של הכנסת לפחות ישאלו את השאלות. המטרה זה לשחרר את בית”ר מידיו של משה חוגג, כל עוד המועדון תחת חוגג שום דבר טוב לא יקרה”.

משה חוגג (אחמד מוררה)משה חוגג (אחמד מוררה)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו