יום שני, 27.06.2022 שעה 08:00

ישראלים יוכלו להגיע לקטאר ולצפות במונדיאל

הישג מדיני: לאחר עבודה של מספר חודשים מול פיפ"א, בממשלה הודיעו שהבשיל סיכום משמח עבור האוהדים בארץ, שיוכלו לטוס לגביע העולם ללא צורך בוויזה

|
אוהדי נבחרת ישראל (איציק בלניצקי)
אוהדי נבחרת ישראל (איציק בלניצקי)

לאחר עבודה של מספר חודשים מול פיפ”א, הבשיל לאחרונה סיכום משמח ובשורה לאוהדי כדורגל ישראלים, שיוכלו לטוס לצפות במשחקי המונדיאל בקטאר ללא צורה בוויזה. פיפ”א אישרה כי ישראלים יוכלו להיכנס לקטר במהלך המונדיאל ולצפות במשחקים כמו כל אוהדי הכדורגל בעולם, והתאחדות הכדורגל של ישראל נמצאת בקשר ישיר עם פיפ״א בנושא.

לאחר רכישת כרטיס למשחק, בכדי לקבל אשרה כניסה, יש לפתוח כרטיס אוהד (Fan ID) און ליין. אישור הבקשה יהווה אשרת כניסה לקטר ויאפשר הזמנת מקום לינה באתר המיועד ברשת. התיאומים נמשכים, כדי לאפשר הגעה בטיסות למשחקי המונדיאל.

שר החוץ יאיר לפיד אמר: "אנחנו מביאים היום עוד הישג מדיני שממלא את לב האוהדים. האהבה לכדורגל וספורט מחברת בין אנשים, בין מדינות והמונדיאל בנובמבר פותח לנו שער ליחסים חמים חדשים, אני מברך את כל השותפים ומחכה לפתיחת התחרות".

יאיר לפיד ובני גנץ (רויטרס)יאיר לפיד ובני גנץ (רויטרס)

שר הבטחון, בני גנץ אמר: "אני מברך על התיאום שהושג, למען אוהדי הספורט בישראל ומברך את שר החוץ ושר התרבות, ואנשי משרדיהם שפועלים בנושא ביחד עם ההתאחדות לכדורגל. קטאר היא מדינה בעלת חשיבות בינלאומית, שתורמת גם לשמירה על היציבות באזורנו. אני מקווה שביקורי הישראלים במדינה יביאו לחיזוק ההיכרות בין אזרחי שתי המדינות".

שר התרבות והספורט, חילי טרופר אמר: "יש לספורט כוח לחצות יבשות ולחבר בין עמים ומדינות. אני שמח על הבשורה המדינית והספורטיבית החשובה, שתאפשר גם לאוהדים הישראלים להיות שותפים בחגיגת הכדורגל הכי גדולה בעולם. הרבה ישראלים אוהבי ספורט שמחים היום. אני מבקש להודות לחברי שר החוץ יאיר לפיד ולשר הביטחון בני גנץ וכן להתאחדות לכדורגל על ההובלה והשותפות בגיבוש הסיכום החשוב".

חילי טרופר (עמרי שטיין)חילי טרופר (עמרי שטיין)

אורן חסון, יו״ר ההתאחדות לכדורגל, אמר: ״שילוב הכוחות בין ההתאחדות לכדורגל לשרי החוץ, הביטחון והספורט הבטיח את הגעתם של אוהדי כדורגל ישראלים לחגיגת גביע העולם. פעלנו בנושא ישירות מול ראשי פיפ״א והתוצאה הרצויה הושגה״.

אורן חסון (נעם מורנו)אורן חסון (נעם מורנו)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו