יום חמישי, 18.08.2022 שעה 16:39
" />

אוהדי בית"ר: חוגג יחזיר את הקבוצה תמורת שקל

בהמשך לחשיפת ONE ובתגובה לדברי הבעלים, שטען כי יהיה מוכן למכור את המועדון לאוהדים תמורת 15 מיליון ש"ח, נמסר מהעמותה: "הזדמנות שראויה לבחינה"

|
אוהדי בית
אוהדי בית"ר ירושלים (רדאד ג'בארה)

“מדובר בהזדמנות שראויה לבחינה אמיתית”. כך נטען בתגובה מצד עמותת אוהדי בית”ר ירושלים לדבריו של משה חוגג. על המו”מ בין העמותה לחוגג פורסם ב-ONE.

הבעלים אמר היום על רקע החקירות נגדו והבעיות הכלכליות במועדון, בין היתר: “לא פשעתי, הפרשה תסתיים בלא כלום”. על הניסיונות מצד עמותת האוהדים לקבל לידיה את הקבוצה אמר חוגג: “אם יביאו כ-15 מיליון ש"ח הם יקבלו את בית"ר. שנה אני מחפש רוכש, אנשים לא רוצים”.

בתגובה פרסמה העמותה הודעה בה נכתב: “לפעמים תהליך לוקח שנים, לפעמים חודשים או שבועות, ולפעמים דברים מתקדמים בימים. בשעות. בימים האחרונים קיבלנו פנייה ממשה חוגג שהבשילה לכך שהבוקר הודיע מר חוגג כי הוא מוכן להחזיר את הקבוצה לאוהדים - דרך עמותת האוהדים, במחיר סמלי של שקל אחד.

משה חוגג (אחמד מוררה)משה חוגג (אחמד מוררה)

“במסגרת התהליך, ועל פי הודעתו שפורסמה זה עתה הקבוצה יוצאת מידיו של חוגג ותועבר לבעלות העמותה או בהמשך לבעלות אחרת במעורבות העמותה, בצורה מלאה (100% מהמניות במועדון). מדובר בהזדמנות שראויה לבחינה אמיתית, תוך כוונה להשלים את המהלך ולעזור למועדון לצאת מהמצב אליו נקלענו”.

עוד נכתב בהודעה: “בהמשך להצעתו של מר חוגג - העמותה נכנסת להליך של בחינת הנתונים כולם בצורה מלאה, ע"י עורכי הדין של העמותה, כאשר רק טובת בית"ר עומדת לנגד עינינו לצד הצורך המיידי להבריא את המועדון בכדי שנוכל לפתוח את העונה הבאה כבית"רים גאים ולבנות עתיד טוב יותר לנו כקהל אוהדים מסור שרואה את טובת המועדון מעל טובתנו האישית.

“זה לא יהיה פשוט, וזה יקרה בצורה מיטבית רק אם אנחנו כקהל נפנים את המצב, נשנס מותניים וניקח אחריות - כקולקטיב. לעיתים מתוך משבר נוצרות הזדמנויות ייחודיות – ייתכן שישנה כעת בפנינו הזדמנות לקחת את גורלנו בידינו. אנו יוצאים מכאן בקריאה חשובה לכל מי שאוהב את המועדון והמועדון חשוב לו, להבין שהמציאות מורכבת, אבל אם לא נבין שזו השעה להתאחד, אנחנו עלולים לפספס הזדמנות בלתי חוזרת. אנו מבקשים מכם, אם בית״ר חשובה לכם - הצטרפו לעמותה כדי שנוכל, אנחנו, כקהל בית״רי תומך - להביא את המועדון לימים טובים יותר”.

לסיום נכתב: “כאמור ובהמשך להודעתו של חוגג מהשעה האחרונה - אנו מתחייבים לעדכן כבר במהלך היממה הקרובה בהתפתחויות ובכלל הפרטים שנמצאים על השולחן - כדי לשקף, לשתף ולערב אתכם במהלך, אשר כל מי שייקח חלק בעמותה, תהיה לו הזדמנות אמיתית להשפיע על גורל המועדון בעת הנוכחית. מוזמנים להציף כל שאלה ואנו נענה את כלל התשובות בשיקוף מצב מלא כבר במהלך היממה הקרובה. שלכם, חברי וועד עמותת "מדליקים את המנורה"”. 

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו