יום שישי, 01.07.2022 שעה 23:26

הרחקות וקנסות כספיים: עונשים חמורים באולמות

סערת כדורגל האולמות, בה נחקרה אריאל ע"י ויצמן יער, בחשד להצעת תמריץ לתל חי, הסתיימה בעונשים חמורים. הקפטן הורחק מ-10 משחקים בפועל, המאמן מ-3

|
ההתאחדות לכדורגל (שחר גרוס)
ההתאחדות לכדורגל (שחר גרוס)

אחרי חקירה ממושכת ודיונים בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל, נגזרו עונשים חמורים על המעורבים בפרשת החשד לתמריץ ומעשה בלתי ספורטיבי בין מ.כ אריאל ו-וינגייט, קבוצות כדורגל האולמות המשחקות בליגה השנייה במחוז צפון, שהסעירה את ענף כדורגל האולמות.

המקרה המדובר התרחש במרץ, כאשר התקיים משחק בין וינגייט לאס”א תל חי. על פי החשד אנשי מ.כ אריאל, שהתמודדה עם וינגייט על המקום הראשון בפלייאוף העליון, הציעה תמריץ לתל חי, עבורה המשחק לא היה משמעותי. בחקירת ויצמן יער התגלה כי קפטן אריאל, דמיטרי שולקין, הבטיח למאמן תל חי, טל ברוקס, ארוחה במסעדה בעלות של 1,000 שקלים אם קבוצתו תנצח את וינגייט. המאמן סירב בטענה כי ההצעה אינה אתית ואינה מקובלת.

מלבד שולקין, שעמד לדין בגין מעשה בלתי ספורטיבי ועבירה של עידוד בלתי ספורטיבי, נידונו גם מאמני הקבוצות שידעו ולא דיווחו על מעשה בלתי ספורטיבי וכן מאמן תל חי על אי התייצבות לחקירה. כשבנוסף מ.כ אריאל עצמה עמדה לדין.

כאמור, הוטלו על השלושה עונשים קשים. אריאל נקנסה ב-4,000 שקלים ועונש על תנאי של הפחתת 4 נקודות. דמיטרי שולקין הורחק מ-10 משחקים בפועל וספג עונש הרחקה לצמיתות על תנאי. נורמן גולדשטיין, מאמן אריאל, נקנס ב-1,000 שקלים והורחק מ-3 משחקים בפועל לצד הרחקה על תנאי מ-10 משחקים. טל ברוקס נקנס ב-500 שקלים על אי הופעה לחקירה.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו