יום רביעי, 06.07.2022 שעה 10:07

נקבע סגל נבחרת ישראל לאליפות העולם בשחייה

14 שחיינים ושחייניות ישראלים ישתתפו באליפות, אך יש חשש מעומס עקב לוח הזמנים הצפוף. סגל: "אנחנו שולחים נבחרת איכותית מאוד שתתמודד בצורה טובה"

|
נבחרת ישראל בשחייה (איגוד השחייה)
נבחרת ישראל בשחייה (איגוד השחייה)

נבחרת ישראל לאליפות העולם בשחייה, אשר תיערך בתאריכים 18-25 ביוני בבודפשט, תמנה 14 שחייניות ושחיינים, כך נקבע על ידי הצוות המקצועי של הנבחרת בהובלת דייוויד מארש ואהוד סגל. 

את הסגל מרכיבים שמונה שחיינים שקבעו את הקריטריונים למשחים האישיים: אביב ברזלי, אנסטסיה גורבנקו, לאה פולונסקי, גל כהן גרומי, מירון חרותי, דניס לוקטב, מיכאל לייטרובסקי ותומר פרנקל, אליהם מצטרפים ארבעה שקבעו את הקריטריון לשליחים: דריה גולובטי, דניאל נמיר, בר סולובייצ'יק וכריס פיצ'וגין, ושני שחיינים אולימפיים נוספים אשר בחר הצוות המקצועי לצרף על סמך הישגיהם: איתי גולדפדן ורון פולונסקי.

מאמן הנבחרת, אהוד סגל, אמר: "העונה הנוכחית בשחייה העולמית היא מורכבת, מכיוון שיש לנו תוך פחות מחודשיים גם אליפות עולם וגם אליפות אירופה. לשמחתנו, אנחנו שולחים נבחרת איכותית מאוד, שאנחנו מאמינים שתתמודד בצורה טובה ברמה הגבוהה, גם במשחים האישיים וגם בשליחים. בשבוע הבא נצא לתחרות הכנה אחרונה בברצלונה לחידודים אחרונים, אבל הפנים כבר לבודפשט".

צפו: הפרידה מג'ורג'ו קייליני בדקה ה-17
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו