יום שני, 08.08.2022 שעה 22:13

ברומר: הבית שלנו מאתגר מאוד, רוצים ליהנות

ישראל נבחרה לארח את אליפות אירופה עד גיל 17 והמאמן דיבר לקראת שלב הבתים: "העפלה תהיה הצלחה ענקית. מתמודדים נגד הטופ של היבשת, חוויה מיוחדת"

|
גדי ברומר (חגי מיכאלי)
גדי ברומר (חגי מיכאלי)

נבחרת ישראל עד גיל 17 תחל את דרכה באליפות אירופה שתתקיים בארץ כבר מחר (שני, 20:00) במשחק מול לוקסמבורג. מאמן נבחרת הנערים גדי ברומר דיבר היום (ראשון) לקראת הטורניר, במסגרתו תפגוש ישראל גם את איטליה וגרמניה בשלב הבתים. מסיבת העיתונאים הועברה בשידור חי כאן באתר.

גדי ברומר פתח: “אני מברך את שאר המאמנים, אני שמח להיות מאמן נבחרת ישראל, שמארחת את התחרות. אנחנו רוצים לפתח את השחקנים, לראות את הרמה הגבוהה ביותר באירופה ואני מברך את כולם על הגעתם”.

גדי ברומר מדבר לקראת אליפות אירופה עד 17

המאמן הוסיף: “אני חושב שיש לנו אתגר מאוד קשה בבית, הנבחרות מולנו הן מהבכירות באירופה. אחד הקשיים כמדינה מארחת היא שלא שיחקנו במוקדמות לפני כמו היריבות שלנו. אני חושב שיש לנו יכולות, ננסה להקשות על היריבות. המטרה שלנו היא שהשחקנים שלנו יתפתחו ויהיו חלק מהרכב הבוגרת בעתיד”.

גדי ברומר (שחר גרוס)גדי ברומר (שחר גרוס)
שחקני נבחרת הנערים של ישראל (שחר גרוס)שחקני נבחרת הנערים של ישראל (שחר גרוס)

כשנשאל מה אמר לשחקנים לפני הטורניר ברומר אמר: “אמרתי לשחקנים שבכדורגל צריך להאמין בעצמכם, להאמין ביכולות שלכם ולא להתרכז רק על התוצאה. להתרכז בעבודה, לעשות מה שהתאמנו ולהנות מהטורניר. זאת חוויה מיוחדת”.

על מינויו של גיא לוזון לנבחרת הצעירה המאמן לא רצה להגיב: “אנחנו מתרכזים ביורו, זה העתיד של הכדורגל שלנו והעתיד של הכדורגל באירופה. הצלחה? להעפיל מהבית תהיה הצלחה ענקית. המטרה העיקרית היא להתמודד כראוי נגד הנבחרות בבית האלה, זאת תהיה הצלחה מבחינתנו”.

שחקני נבחרת הנערים של ישראל (שחר גרוס)שחקני נבחרת הנערים של ישראל (שחר גרוס)
שחקני נבחרת הנערים של ישראל (שחר גרוס)שחקני נבחרת הנערים של ישראל (שחר גרוס)

המאמן סיכם: “אני חושב שבשביל הניסיון של השחקנים, חשוב לדעת להתמודד עם לחץ. אני מקווה שהאוהדים יבואו כי אנחנו מתחרים נגד הנבחרות הטובות ביותר, אני מקווה שהאוהדים יבואו לראות את העתיד מקרוב. אם יבואו זה ייתן לנו מוטיבציה וכולם יהנו מהיורו”. 

שאר מאמני הבית, ענו גם כאן על מספר שאלות ומאמן נבחרת גרמניה, מארק-פטריק מייסטר, שיתף: “יש לנו בית מאוד קשה, אני מחכה להשתתף בתחרות והשחקנים מוכנים. אנחנו מקווים לעשות טורניר טוב ובטוחים שיהיה פנטסטי. הטופ של אירופה צריך להיראות. יש 16 נבחרות עם שחקנים נהדרים וכישרוניים. בכנות אנחנו מרגישים נהדר כאן, אירוח נהדר. יש לנו כל מה שצריך לקראת הטורניר”.

גדי ברומר ומאמני לוקסמבורג, איטליה וגרמניה (חגי מיכאלי)גדי ברומר ומאמני לוקסמבורג, איטליה וגרמניה (חגי מיכאלי)

מאמן איטליה, ברנרדו קורדי, התייחס למצב נבחרתו: “אנחנו מאוד נרגשים, השחקנים שלנו מאוד נרגשים. אנחנו מקווים שהרבה אנשים יבואו לראות אותנו. כישרון ללא עבודה לא מביא אותך לשום מקום, יש לנו שחקנים מוכשרים שעובדים כל יום. פייבוריטים? אף פעם לא ראיתי קבוצה מנצחת בלי לשחק. בשבילי היה מרגש לראות את החברה מהמדינות משחקים יחד. כדורגל זה אחד הדברים הטובים ביותר לחיבור בין אנשים. אנחנו מחכים להתחיל לשחק ורואים את השמחה בעיניי השחקנים, הצלחה תהיה הידיעה שנתנו הכל”.

מאמן לוקסמבורג, מריו מוטש, הוסיף: “בית מאתגר עבור כולם, אנחנו מתרגשים להיות פה. בשביל השחקנים שלנו זאת חוויה גדולה להשתתף בטורניר. המטרה שלנו היא שהשחקנים ישחקו בנבחרת הבוגרת של המדינה בעתיד, אני מאמין שיש להם עתיד מזהיר. האירוח נהדר”.

גדי ברומר ומאמני לוקסמבורג, איטליה וגרמניה (חגי מיכאלי)גדי ברומר ומאמני לוקסמבורג, איטליה וגרמניה (חגי מיכאלי)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו