יום שלישי, 05.07.2022 שעה 09:21

6 מדליות לנבחרת השחייה האמנותית בסבב העולמי

הישגים נאים לישראל בתחרות הבינלאומית שנערכה בצורה וירטואלית: זכתה במדליית זהב בתרגיל הקומבו החופשי, בנוסף לשלוש מדליות כסף ושתי מדליות ארד

|
נבחרת השחייה האומנותית (סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה בישראל)
נבחרת השחייה האומנותית (סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה בישראל)

נבחרת ישראל בשחייה אמנותית זכתה בשש מדליות בתחרות הסבב העולמי הרביעית של העונה. מדובר היה בתחרות וירטואלית, כלומר, כל נבחרת צילמה את התרגילים בבריכה הביתית שלה תחת פיקוח קפדני ועם קבועי זמן מוגדרים, ושופטות מכל העולם ניקדו את התרגילים לפי הצילומים. הסיבה לשימוש בסוג זה של תחרות היא שאוסטרליה, המדינה המארחת, עדיין מקשה על כניסה למדינה, ולכן קיבלה אישור לערוך תחרות אונליין, דבר שהפך לפופולרי בתקופת הקורונה.

מבחינת הנבחרת הישראלית, הייתה זו עוד הזדמנות לקבל פידבק לגבי דרגות הקושי והביצועים של התרגילים, לקראת המשימות הבינלאומיות הגדולות של הקיץ (אליפות העולם ואליפות אירופה), ואלו אכן התקבלו בצורה טובה אצל השופטות. הדואט הישראלי, שהורכב משלי בובריצקי (בשני התרגילים), ניקול נחשונוב (בתרגיל החופשי) ואריאל נשיא (בתרגיל הטכני), זכה בשתי מדליות כסף, עם 84.2667 נקודות בתרגיל החופשי ו-82.6422 נקודות בתרגיל הטכני.

בתרגיל הקבוצתי החופשי זכתה הנבחרת במדליית כסף נוספת עם ציון של 83.9333 נקודות, ואילו בתרגיל החופשי זכתה ישראל בארד עם 81.5018 נקודות. בנוסף, בתרגיל הסולו החופשי פולינה פריקזצ'יקובה זכתה במדליית הארד עם 83.0667 נקודות ובסולו הטכני דורגה חמישית עם 80.6464 נקודות. לקינוח, בתרגיל הקומבו החופשי (בו היו רק שתי נבחרות שהשתתפו), זכתה ישראל במדליית הזהב עם 84.0667 נקודות.

פולינה פריקזצ'יקובה (גיא יחיאלי, באדיבות איגוד השחייה)פולינה פריקזצ'יקובה (גיא יחיאלי, באדיבות איגוד השחייה)

הנבחרת כוללת את: שלי בובריצקי, עדן בלכר, מאיה דורף, אריאל נשיא, ניקול נחשונוב, נוי גזלה, פולינה פריקזצ'יקובה, קטי קונין, נטע רוביצ'ק, שני שראייזין, אביטל פודקופייב. המאמנות המוליכות את הנבחרת הן אנה טרס, לריסה קונין, סבטלנה בלכר ו-ולריה אפריילבה. השופטת שייצגה את ישראל בתחרות היא נטלי לרמן.

ברק בכר מדבר לקראת המשחק מול מכבי ת"א
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו