יום שני, 08.08.2022 שעה 22:28

המנהלת הטכנית עלתה מעל כ-350 אלף שקל

בחודשיים, נורה האפטל הייתה בפועל כ-23 יום בעבודה בהתאחדות, קיבלה שכר של כ-148,800 שקל ועלתה עמלת סוכן של כ-24 אלף דולר. כל הפרטים על הנפילה

|
נורה האפטל (שחר גרוס)
נורה האפטל (שחר גרוס)

אחת הבדיחות הגדולות שהיו בכדורגל הנשים, שלא מפסיק לספק לנו כותרות, הייתה נורה האפטל – המנהלת הטכנית שברחה. השוויצרית נעלמה מפה מבלי להודיע לאף אחד כי נשבר לה ממה שקורה פה, ולמעשה מי שהיה הפטרון שלה בהתאחדות זהו המנכ”ל יוסי שרעבי, שכשל בטיפול בה.

כעת, אנו חושפים כי העלות של השוויצרית עלתה מעל כ-350 אלף שקל לחודשיים עבודה, כשבפועל הייתה פה אולי כ-23 יום בלבד. היא קיבלה שכר של כ-148,800 שקל, בעוד שעלות המלון ששהתה בו הייתה של עוד כ-24,800 שקל. כמו כן, היא עלתה להתאחדות בסכומים נכבדים של כרטיסי טיסה לישראל, לחופשת כריסמס, אחרי זה לעד חופשה, וכאשר באה לפה בהתחלה לחתום חוזה – ביחד זה עוד אלפי דולרים.

כמו כן, עלות של עמלת הסוכן שלה הגיעה לעוד כ-24 אלף דולר. בנוסף, בחלק מהזמן היא קיבלה רכב שכור, פלאפון, אקסטרות במלון ועוד הוצאות מס ששילמו עליה. מדובר בהוצאת ענק, כאשר האפטל הבינה כמה בלאגן יש בכדורגל נשים, ושהיא לא תצליח מבחינתה לשנות.

נורה האפטל (שחר גרוס)נורה האפטל (שחר גרוס)

יש לציין כי  מבחינת הרזומה שלה, היו מעומדות יותר טובות ממנה,  אך היה את מי שמשום מה כיוון שיבחרו בה. בין המועמדות הללו הייתה האיטלקייה קרולינה מוראסה. בהקשר הזה, כזכור מנכ”ל ההתאחדות יוסי שרעבי והמנהל המקצועי של הנבחרות הצעירות יילה חוס טענו: “היא יותר מדי טובה לכדורגל הנשים בארץ, הרמה פה נמוכה”.

לאחר שברחה מהארץ, גילי לנדאו המשיך לאמן את נבחרת הנשים כשעד היום למעשה הנהלת ההתאחדות לכדורגל לא אישרה כלל את המינוי שלו כמאמן הנשים. יחד עם זאת, נראה שיש גורמים בהתאחדות לכדורגל שהתבלבלו מבחינת ההחלטות שלקחו לאחרונה. 

בן שמעון ודראפיץ' אחרי המשחק
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו